Vöödik

MÄNG
Kuna olen siin (isetegijate seltskonnas) alles mõned kuud viibinud, seda suurem on üllatus, et mulle on edasi antud teatepulk.

Reeglid
Mängija vastab viiele küsimusele ja pärast seda saadab mängu edasi viiele-kuuele inimesele. Seejärel teavitab neid sellest nende blogide kommentaariumis. Lisaks annab pärast vastamist teada sellele, kes tema mängu tõmbas.

Küsimused ja vastused
1. Mida sa tegid kümme aastat tagasi?
Kümme aastat tagasi olin just lõpetanud ülikooli esimese kursuse ja suure tõenäosusega tegin suve praktikat geodeetiliste mõõdistamiste vallas.
2. Viis asja “Vaja teha” nimekirjas
1. Köögi aknale oleks vaja panna uus aknalaud – pikem, laiem – et oleks hea kokaraamatuid sinna ritta laduda.
2. Oleks vaja välja mõelda, mida selga panna elukaaslase ülikooli lõpuaktusele.
3. Vaja lõpetada köögi toolide istmepadjad, mis juba pool aastat oma järge ootavad.
4. Akvaariumid oleks vaja ära puhastada.
5. Oleks vaja leida aeg sõbrannade külastamiseks.
3. Lemmiksnäkid
Lemmiksnäkke pole. Viimasel ajal on snäkkideks turult ostetud värsked köögiviljad.
4. Mida sa teeksid, kui oleksid miljonär?
Kõigepealt sõidaks külla sõpradele, kes elavad kaugemal, kui tahaks. Siis soetaks endale väikese talu, et oleks hea mõnikord näpp mulda pista. Läheksin uuesti kooli ja prooviks taskuraha teenida fotograafiaga. Venda aitaks maja ehitamisel ja vanemaid suvila remontimisel.
5. Kohad, kus oled elanud?
Sündisin Viljandis, kõik lapsepõlve suved veetsin Loodis. Ülikooli astudes kolisin Tallinna. Kooli ajal sai pool aastat elatud ja õpitud Taanis ja mõned kuud elatud ja töötatud Makedoonias. Hetkel elan Sauel.

Nii palju siis minust.

Mängu osalema kutsus mind:

Ise annaksin teatepulga edasi isetegijatele, kelle blogisid piiludes jääb mul alati suu lahti, et mida kõike tehakse ja osatakse. Aga jah, sain mängu nii hilja, et tundub, et kõik on juba selles mängus osalenud… ja topelt ei tahaks ka kellegile saata.

Tore oli nende küsimuste üle mõtiskleda.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.