Verpin ei oska igavleda

Detsembri projekti raames tegin juhatajale kee

Lisaks olen kudunud viimasel ajal populaarsust koguvaid köögilappe, kuna ise ma teile seletada ei oska, siis laenan teie inimese sõnad:
Esne Ernits ütles
Natuke teistmoodi, puuvillasest lõngast kootud majapidamislapid, aga võib-ka kasutada pisikese näpukuivatusrätina. Igal lapil on aas, seda on hea nagisse riputada. Hakkasin neid tegema ajendatuna sellest, et norrakad neid usinalt koovad. Ei saanud algul aru, miks. Küsisin neilt. Sain vastuseks, et proovi ise ära, siis enam ei küsi. Nüüd olen pool aastat kasutanud, on tõesti hea. Miks? Kõige tähtsam – loodussõbralik, öko. Teiseks puuvill on väga hea imavusega, laud ei jää märg, kui sellega pühid. Kestab kaua – saab mustaks, paned pesumasinasse ja on ilus jälle. Kuna olen ise kasutanud neid juba pool aastat, siis uskuge mind, nii see on. Kui poest ostetud köögilapp läheb üsna ruttu ligaseks ja hakkab haisema, siis kootud lapiga nii ei juhtu. Liiga ilus? Jah, selle tundega maadlesin ise kah pikalt, et kuidas nii ilusa asjaga köögilauda pühin. Aga olen pühkinud juba pool aastat ja lapp on ikka ilus. Ja kui me iseendale, oma kodus ilu ei luba…. noh…siis on ju päris kurb.

Inglisekeelne videoõpetus Lapp on kootud nurgast kasvatades ja nurgaks kahandades, nii jäävad kõik 4 serva ilusad silmuselised.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.