veevalaja vallatused

HEI- HOPSTI!

Kui Karlssonil algas lennuhooaeg, siis minul on nüüdseks nädal jalgrattasõitu seljataga. Väsitav :omg:
Töö on ju ka raske, aga ei tohi viriseda. Nüüd on ju nii, et keegi peab ka nende töö tegema kes ära koondati. Kahe asemel on üks. Kui kevad tuleb, siis läheb mõnes mõttes kergemaks, vähemalt vaimselt. Lilled ja rohelus annavad energiat.
Ootan HH pakki yt56
Sattusin türgi nöörist vaimustusse, aga polnud sobivaid seemnehelmeid. Õnneks oli lattu neid tulnud, nii et sel korral tellisin kohe ära, ei hakanud enam ootama. Olen mitu korda paljust ilma jäänud, sest võtsin liialt pika järelemõtlemisaja.
Kolm keed olen siiski teinud. Meeldib see, et asi saab kohe ühe õhtuga valmis, mitte nagu uss, mille heegeldamine tundub lõputu tööna. See ei tähenda muidugi seda, et mul midagi usside vastu oleks. On ju üldtuntud tõde, et kõik naised on maod, neist mürgisemad prille kannavad 😯

Kuu alguses heegeldasi endale Lini õpetuse järgi vaarika mütsi. Kuna ma koon ja heegeldan väga lõdvalt, siis tuli müts ,,lötu,, Kevadeks on ta ideaalne, sest laseb õhku läbi ja ei suru juukseid ligi pead. Tihti on nii, et ära mütsi peast võtagi, soeng on selline, et põgene metsa.
Kaalulangetus 42g

Modelliks sain ühe poisi, kes polnud nõus nägu näitama. Sellist värvi mütsiga pidi imelik tunne sisse tulema.
😳

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.