Veel üks käsitöönarkomaan

Tere kallis Isetegija! Tükk suve jälle möödas, aga postitanud nii vähe!. Ometigi on aega käsitöö jaoks suvel palju rohkem kui muudel aastaaegadel. Vahepeal on valminud ja tellijale ülegi antud minu susside komplekt (6 paari). Kolm pilti meeldetuletuseks:Viimane paar tundub eri värvi olevat seetõttu, et tehtud värviüleminekuga heidest, aga minu arvates see just ongi vahva! Kõigil sussidel ka nahktallad all.
Müüa õnnestus need 200.- paar. Mis arvate, kas oli sobiv hind?
Nüüd teen susse Kodukandipäeva laada tarbeks- neli toorikut juba valmis. Tarvis veel tikkida ja vanutada ning siis tallad alla ja müüki.
Teine äsjavalminud asi on aga uus tellimus. Nimelt telliti Kodukandipäeva tarbeks 21 suurt nööpi ühe külavanematele mõeldud ülesande tarvis. Nööpidel siis iga küla nimi ja kõik on tõesti erinevad (võibolla pisut naivistlikud, aga see eest lõbusad!).

Kõige suurem töö on aga Värvispektri sinine ja sellest tuleb kahtlemata minu selle aasta kõige uhkem töö. Valmis saab ta ilmselt alles augusti lõpuks, aga usun, et tuleb ilus asi. Seda tööd siis teen teiste kiirete tööde vahepeal. Vihjeks niipalju, et viimsel ringil on üle 1000 silmuse!
Ilmast ka ikka pisut! Hommikul kell 9 ärkasime kõigi tüdrukutega (mina, 2 tütart ja taksipreili) sellise kärgatuse peale, et taksi värsies pärast seda veel kümme minutit. Selline äike oli! Nüüd hakkab taevas selginema ja ehk ometi saabuvad ka rannailmad!
Kaunist suve jätku kõigile!
smile_som

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.