Veel üks käsitöönarkomaan

Lugu sellest, kuidas blogimine Isetegijas toob sulle uusi tuttavaid!

Käisin nädalavahetusel ema juures Otepääl. Leedyt maja taga pissitades astus juurde noor naine väikese poisiga ja ütles, et tuli Leedy ja tema omanikuga lähemalt tuttvuma! Kuidas ta mind küll teadis? Selgus, et loeb regulaarselt minu blogi ja tegelikult oli mind koera järgi identifitseerinud! Väga vahva ja positiivne üllatus!
Täna aga sattusin ema õhutusel ühele kohalikule käsitööüritusele Otepää aedlinnas! Nimelt selgus, et täna on rahvusvaheline kooskudumise päev ja Rõngu nobenäpud olid külla tulnud Otepää naistele, et koos kududa ja kästöönduse olukorda Eestis ja oma regioonis analüüsida! Koht, kus üritus aset leidis oli imeilus (külalistemaja Valge Kroon), ilm oli imeilus ja seltskond meeldiv! Kuuma śokolaadi juues ning mõnusalt kuid asjalikult vesteldes läks aeg imeruttu. Mina omalt poolt tegin paar pilti ja tutvustasin kohaletulnuile Isetegija foorumit! Kõigile pakkus see suurt huvi! Kindlasti on lähiajal oodata uusi liitujaid! 😀
paar pilti ka!


Nüüd pisut ka võõraste sulgedega ehtimisest!
Seekord ei näitagi oma käsitööd vaid hoopis oma õpilaste lapitekke! Meil koolis selline kena komme, et 9.kl teeb oma käsitöö lõputööks lapiteki! Teki pealmise osa ja teppimise teevad lapsed. Vatiin koos alusriidega ja kantimine tehakse aga Sindi väikeses õmblusfirmas ühe kunagise lapsevanema eestvedamisel! Siinkohal suur tänu Talle! Selle aasta tekid on siis järgmised:
Tegelikult oli klassis tüdrukuid rohkem, aga osad tegid patju (3 tk komplektis- “vanaema lilleaia” tehnikas)! Sellised tublid tüdrukud siis mul!
Ise koon praegu vanutamiseleminevaid susse ja ootan võimalust, millal saaks kollase projektiga alustada!
Päikselist taevast kõigile!
smile_som

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.