Vanaema Hettykas

Tere taas üle pikka aja!

Minul on olnud väga kirev november, vähemalt siiani.
Kõigepealt sain ju taas vanaemaks ja siin ka üks pilt väsinud emast, vanaemast ja väikesest Aleksist. See on armas kogemus, kuigi juba teist korda olen sünnitusel juures, ikkagi on elamused taevani. Kui nüüd tekkib kellelgi küsimus, miks isa ei ole juures, kas kardab või? Selliseid küsimisi on olnud palju. Siis vastan juba ette ära, et mu väimees ei karda mitte, ta on sellest kõigest täiesti teadlik. Mu tütar on lihtsalt sellisel arvamusel, et meest ei ole vaja sinna kus on naiste maailm, ta ainult segaks seal. Ainult käe hoidmisest on vähe abi, tugiisik peab ka ise aktiivne olema ja kes oskaks seda siis paremini kui mitte oma ema.

Ise sain ka aasta vanemaks, aga mõne pildi saan ehk üles panna siis kui pildid käes. Pidu oli vahva. Seda enam, et sai väike vennaga, kellel täitus 40a. samal päeval kui mul 50, koos üle pikka aja koos pidu teha.

Ja nüüd on jutul lõpp ja tuleb pikk rida tehtud asjadest ja millest muust kui ikka ja ainult mütsidest.
KOLLANE TUTTIDEGA MÜTS1 ja SAMA MÜTS VEEL TEISE NURGA ALT
KOLLANE MÜTS
KOLLANE KAPUUTSMÜTS
KELLUKAMÜTS
ÕUNAMÜTS
SININE-KOLLANE MÜTS
SININE MÜTS2
SININE MÜTS1
KÕRVAKLAPPIDEGA MÜTS
ROOSAMÜTS
ROHELINE MÜTS
PUNANE TUTTIDEGA MÜTS
KOLLANE TUTIGA MÜTS
HEEGELDATUD MÜTS ja vahelduseks sai ka ühed HEEGELDATUD PAPUD tehtud.

Ja jälle ennetan küsimust, et kas mu lapselapsed kannavad need, üle mitme postituse näidatud mütsid, kõik ära, siis ei ole see mitte nii. Need mütsid on tellitud ja lähevad poodi müüki.
Siin on palju mütse, mille ideed on isetegijast pärit ja aitähh kõigile kes mind on inspireerinud. Pean ikka ennast ja teisi kordama, et ISETEGIJA on ikka üks lõpputu varaait.

Nüüd on pooleli päkapiku tegemised, poolteist asja on juba valmis. Teen aga usinasti edasi.

Edaspidi luban, et enam nii palju asju korraga ei tule, sest sünnipäevaks sain omale fotoka, nüüd saab iga asi kohe peale valmimist pildile võetud.

Selleks korraks kõik. Ilusat sooja, tuulist ja sombus sügist kõigile.
Ja
sunny ikka ka kõigile!

Kohtumiseni!!!!!!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.