Väikesed meisterdused&#33

Oeh, aeg läheb ikka nii kiiresti. Ema helistas täna ja küsis, kas olen veel kaarte teinud, et oleks midagi müüki panna. Aga võta näpust – ei midagi. Tööl on kiire olnud ning võitlesin viimased nädalad angiiniga. Täna siis võtsin end kätte ja valmis sai 3 kaarti.

Nii naljakas – töö juures, kus teeme hetkel ettevalmistusi erivajadustega noortega jõuludeks, on mul kaardi ideid metsikult ning noored on väga suured abilised. Minu tööks jääb ainult juhendamine ja suunamine. Kodus aga kui on aeg hakata enda tarbeks kaarte valmistama, siis poevad ideed peitu ja ma seisan tükk aega meisterdamiskasti ees nõutu näoga, keerates pabereid üht pidi ja teistpidi – miski ei sobi. Õnneks täna tabas mind siiski ka väikene mõttelend, pärast mitme minutilist paberite keerutamist :D.

Ja siit nad tulevad:

Foto NAGI's: _IGP7156

Järgmist kaarti pildilt vaadates miski pärast meenutab see roheline mulle kevadet, millesse on ära eksinud ka üks jõulupakike 😀 Aga samas, jõulud on ka rohelised – ka helerohelised.

Foto NAGI's: _IGP7157

Selle kaardiga oli päris naljakas lugu. Viimane kord kui valmistasin kaarte, tuli korterikaaslane ja uuris mu tegemisi veidi. Mulle meeldib, kui uuritakse, sest tavaliselt pakutakse lisaideid. Ja temalt tuli neid usinalt. Täna siis hakkasin teostama, aga no kurja – kleebin aluse ära, aga mis edasi? Nii tühi on see. Seoses esimese advendiga tahaks sinna peale küünlaid teha, kuid pole sobivaid pabereid. Korterikaaslane pistis taas pea ukse vahelt sisse ja soovitas paberit, mida võiksin kasutada. Ja algaski suuremat sorti pisidetailide lõikamine, kleepimine ja kombineerimine.

Foto NAGI's: _IGP7162

Kaardi sisemus on selline. Muidu oleks minu meelest liiga igavaks jäänud pealt vaadates, kui mustrilise ääre alt oleks paistnud ainult valge taust, siis oli vaja sisse midagi sobivat. Oi, ma katsetasin ja proovisin, kui lõpuks leidsin.

Foto NAGI's: _IGP7164

Ilusat alanud jõuluaega! 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.