Väikesed meisterdused&#33

Nagu lubatud, siis jõuavadki täna ka pildid siia. Postitan praegu kõikide oma tehtud kaartide pildid, mis on praeguseks hetkeks valminud. Kaardid valmivad hetkel jõuluperioodiks. Suurem enamus kaartidest läheb ka müügiks Põltsamaa jõululaadal (8.detsembril) väikse sümboolse hinnaga. Kuna kuupäev on ees teretamas, siis tuleb kätel lasta kiiresti käia.

Kõige esimeseks tuleb kõigi esimene lambake, mis tavaliselt nagu ikka, läheb aia taha. Pole just kõige paremini õnnestunud kaart, kuid mulle endale meeldib tema lihtsus ja rahulikkus.

Foto NAGI's: _IGP7129

Edasi tulevad pildid kaartidest, mis on valminud hiljem ning enne nende valmistamist, olen mööda Interneti ka ringi vaadanud, et kuidas, mis ja miks. Pildid on lisatud valmistamise järjekorras.

Foto NAGI's: _IGP7134

Selle kaardi juures meeldib mulle tema õrnus ning puhtus (olenemata punasest värvitoonist paremas nurgas).

Foto NAGI's: _IGP7138

Foto NAGI's: _IGP7141

Foto NAGI's: _IGP7144

Viimane kaart on veel täiesti liimilõhnaline, kuna valmis 2 tundi tagasi.

Siin peaks olema veel ka pilt veel ühest kaardist, mis valmis täna töö juures. Sai valmistatud sünnipäevakaart muusikaterapeudile. Kaart iseenesest oli taaskordselt lihtne, kuna valmistamiseks polnud kaua aega. Üldjoontes värviks roosa, üks tumedam roosakas-punane dekoratiivpaber… ning kuna tegemist siiski muusika inimesega, sai ise joonistatud ka klaveri klahvistik, mis muutis pehmemaks kahe erineva paberi ühendumiskoha. Kui mul õnnestub veel kuidagi sellest kaardist pilt saada (sest mulle endale meeldis antud kaart väga), siis postitan ka selle.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.