Urrgas

IGAL ASJAL HEAD JA VEAD!

Nii ongi!
Vahel harva olen kurvastanud, et mu lähedasi jätavad minu tegemised üsna külmaks. No mis teha, loomulik asi ju, et mitte kõiki inimesi ei vaimusta käsitöölised esemed. Aga nüüd võin ma selle sama asjaolu tõttu siin rahus juba praegu jõulukinke näidata, lähedased siia kindlalt vaatama ei satu.

Meie pere elas juba päris mitu aastat õndsat täiskasvanute elu, omad lapsed juba päris suured ja lapselapsed veel kaugel. Kuni õde otsustas uuesti mehele minna ja ka tütrekese saada. Ceitlyni sünniga muutus täitsa ootamatult meie kõigi elus miski, kuigi tirts ise elab meist nii kaugel, et näeme teda ainult kord-paar aastas. Ikkagi ei lähe päevagi, mil ma tema peale ei mõtleks ja kui mul praegusel eluetapil üldse millestki kahju on, siis ainult sellest, et ei näe, kuidas Ceitlyn käima või rääkima hakkab.

Kampsik – Ceitlynile kingiks. Kootud ilma õpetuseta ühe Osinkas nähtud pildi järgi, linki ei oska enam panna ja mine tea kas tohib kah, ma ju räägin, segane seadus see autorikaitse. Lõngaks BABY YARN ja kulus seda vaid 130 g.

Ja õe kinki näitan kah, sest just sellised ehted on ainsad, mida minu käest päris mitu tellitud on. Koosneb metalltorukestest ja Swarovski kristallidest. Kristallid ise on tõepoolest nii ilusad, et muud polegi vaja.

Jõuluvana – palun kingi mulle oskus korralike pilte teha???

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.