Tuulily toimetamisi

Tere jälle,
Olen pikalt eemal olnud ja muude asjadega tegelenud, aga ühtteist on vahepeal siiski toimunud. Tegemistest: see volangsall on mu ema kätetöö.

Salli täpset mustrit ma ei tea, kuid põhimõtteliselt toimus asi nii, et ta lõi ringvardale mingi hulga silmi ja kasvatas suures koguses juurde ning siis kudus maha, sall hakkaski keerama.

Mina ise loodan jätkata poolelioleva pildi tikkimist. Üleval on originaal ja all mu tööjõudlus siiani. Mustri tegin enda huviks vastava programmi katsetamiseks ja kui muster juba valmis oli, siis oli kahju tikkimata jätta. Pildi plaanitud suurus tuleb u. 54×40 cm. Mingil hetkel olin lausa valiku ees – kas magistritöö või seinapilt. Ja teatud hetkel kippus kaalukauss pildi kasuks langema.

Ja lõpuks veel. Hakkan uuesti USA poole tagasi minema ja nii varun (käsitöö materjali) tagavarasid, mida Eestist kaasa võtta. Lubasin sealsele sõbrannale viltimist õpetada ja sp otsustasin lõpuks ometi Jõgeva villavabrikus ära käia. Olen küll põline siitkandi inimene, aga sinna pole veel jõudnud.
Järgmine kirjutis võib tulla juba teiselt poolt ookeani. Kaitsmine on tulemas ja aega veelgi napimalt kui varem.

Ilusat kevadet kõigile! smile_lil

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.