Trio ja sõbrad

Kõrvarõngaste ja kampsunite eri

Kõigest kuu aega mööda ja juba ma suutsin ennast kokku võtta. See vääriks lausa enese premeerimist, ma leian 😀 (Mitte et ma juba ei oleks end tunnustanud korraliku kohvi ja parema puudumisel šokolaadis sefiiriga – söödi juba eile sootumaks ära.)

Nagu eelmisel korral lubatud sai, on täna programmis külalisesineja – Mare ehk mu naabrinaine ehk mu ema, innukas käsitöötegija, kelle spetsialiteediks on (ei, mitte puulusikad ega kunstnikerdustega esmaabikapid) kootud kampsunid. Ta ise ütleb, et kududa meéldib talle väga, aga kokku õmblemisega ja viimistlemisega on lugu tunduvalt halvem – mõnikord võib kamspuni valmimine aastakümneteks selle taha jääda icj7 Justnimelt niiviisi juhtuski alljärgneva kampsuiga, mida Mare hakkas kuduma üle 20 aasta tagasi kopsupõletikuga haiglas olles. Ja lõplikult valmis sai see kudum… eelmisel aastal. Kuna autor ise polnud nõus piltidele jääma, siis on kõik kampsunid pildistatud lamavas või rippuvas asendis.

Samuti mõned aastad tagasi valminud kampsunid – kaks punast:

Seejärel kaks rohekassinist:

Ja lõpetuseks päris viimasel ajal, veel selle aastanumbri sees valmis saanud kaks sinist kampsunit:

Niipalju siis kampsunitest.

Mina ise olen viimasel ajal tegelenud peamiselt kõrvarõngastega. Sellistega, mida saavad kanda need, kellel ei ole kõrvas auke – nagu ma ise näiteks. Ja mul on uus armastus oheart – klaaspärlite koha on üle võtnud swarovski kristall.

Kuigi mitte lõplikult, sest ka klaaspärlid leiavad endiselt kasutust:

Kolmandal kohal on endiselt lihvitud klaashelmed:

Sedasi siis seekord.

Frieda

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.