Trio ja sõbrad

Täiesti uskumatu, kuidas üks päikesepaisteline päev üle pika aja võib elu sisse ajada. Väljas oli VALGE! icj7 sunny Täiesti ebaadvendilikult (ja ajal, mil suurem osa isetegijaid tegeleb hoopis inglitega) on mu teemaks hoopis suvised päevalilled. Lõhnad mu kodus – tõsi küll – on üsna jõululikud – ahjusoe leib, jõhvikasai ja piparkoogitainas – aga nendest kunagi edaspidi.

Pühapäevaselt päevalilledega

On olemas riietusesemeid, mis mind ahistavad ning mida ma seetõttu ei kanna. Põll on / oli üks neist. Kuni nägin Susa blogis . Sestpeale süvenes minus veendumus, et ma pean endale ka põlle saama. Kui mitte kandmiseks, siis vähemalt puhtast edevusest kööki üles riputamiseks. Värviks pidi ilmtingimata olema kollane, et sobida köögi värvilahendusega. Nädalad muudkui läksid ja asjast asja ei saanud. Kuni ühel hetkel oli lõpuks aeg küps ja sündis idee.

Põll on värvitud Setacolor Soleil värvidega soolatehnikas (riie märjaks, lahjendamata värv peale ning siis sool peale raputada. Kui värv kuiv, sool ära pühkida ning riie värvi kinnitamiseks üle triikida.) ning kaunistatud salvrätitehnikas – mu lemmiklillede päevalilledega.

Päevalilleteema jätkub kahe salvrätitehnikas lillepotiga. Kitš? Võib-olla. Aga NII ilus! 😀

Frieda

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.