Triinu tegemised, mõtted.

Alustaks kohe sellega, et sooviks tagant järgi teile kõigile Ilusat sõbrapäeva ! oheart Eile oli mul super sõbrapäev.. sain oma lähedamaste sõbrannadega kokku, ning läksime tuulasime Tallinnas kolmes kaltsukas. Mõnes humanas võis teenindus soovida jääda, aga see selleks. Sain Angerja vähe-kasutatud-riiete-poest endale 70 krooniga super püksid, ning 40 krooniga särgi. Sain veel allahindlust kah sõbrapäeva pärast. 😀 Elu-tore !Olen üli-õnnelik nende üle. Tõesti ..

Tegin siis kingituseks ka igale ühele pisikese isikliku märkmik-albumi, kuhu kirjutasin käsitsi sisse parimad mõtteterad sõprusega seoses, ning ühiseid ilusaid & naljakaid mälestusi. Vahest võib ju sõbrannadele selles mõttes kah rõõmu teha. 🙄 Tagasi-side oli hea, kõigile meeldisid.
Sanna says ( 19.31 ) : appi, Triiiiiiiin ! oheart just tegin su kingi lahti
Sanna says ( 19.31 ) : nagu 😯 😯 KUI ARMAS !!
Sanna says ( 19.32 ) : sa oled parim!

Samuti käisime ka seitsmekesi Kompressoris pannkooke söömas..

Õhtul jõudsin küll koju väga väsinuna ( reedel sai käidud sõbra sünnipäeval.. )

**

12. veebruaril tegime me oma klassiga klassõhtu-comebacki. ( Kes enam 9ndas klassis teeb klassiõhtuid ? ) aga see oli ülimalt tore. Arvasime, et see tuleb täielik katastroof, aga kõik oli super.. Tegime ka grupi-fotosi ( kahjuks ilmus kohale vaid pool meie klassist. )

Kahe nädala pärast sünnipäev kah tulekul.. Mõtlesime sõbrannadega, et teeks pisikese stiilika.. Kahjuks ei ole kohta, kus seda mini-pidu teha parimate sõprade-sõbrannadega, kodus pole piisavalt ruumi.:| Aga eks istume siis see aasta vist jälle 6 tundi pitsa-restoranis, nagu eelmine aasta. 😀

Ilusat nädalavahetuse lõppu ! sunny

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.