Töötegemisest puhkepausid

Juba mõnda aega on minu elus väga kiired ja keerulised ajad. Vahel toimuvad muutused sellise tempoga, et lausa pea kisub ringi käima 😉 Õnneks mulle vurrkann meeldib ja mida rohkem tegemist seda uhkem!

Selle vurri sisse tekkis juba ilmatuma aeg tagasi kihu teha üks piigade kleidike. Ei teagi, kas põhjus selles, et endal kodus piigat ei ole või siis lihtsalt muudest eesmärkidest ajendatuna… igatahes valmis sai ta selline:) “Muumitrolliga” Jutumärkides just seepärast, et mööda Tallinna kõikvõimalikke käsitöökauplusi kolades ei olnud võimalik kusagilt sellist aplikatsiooni leida 🙁 Natuke muutis meele lausa kurvaks. Tegelikult see lilleke, kes on kehastunud Muumipreiliks mulle ka väga meeldib. Loodan, et kleidi tulevane omanik ka rõõmus on!

ja veidike looduses peesitamist ka…

Ega saa sellistel kuumadel ilmadel tühja kõhuga ringi lasta 😉 Nii sai pikka aega seisnud juuretisel taaskord eluvaim sisse puhutud ning päikese käes kenasti tööle seatud. Kas oli tegemist südamest tulnud armastusega või päikesepaitusega sai leib maitsev ja ahvatlev. Isegi naabrinaine kiikas/hõikas üle rõduääre suutäie leiva järele sumedas õhtus.

Suvi ja päike on käes! Vaadates oma mütside tagavara avastasin vaid mõne üksiku ning nii saidki mõned niidikerad uue elu.

Kindlasti ei jäta ma seda ilmatumat postitust ka ilma rannamõnudeta 😉 Nii veedab Pipieri oma aega pisipõnni ja väikse sõbraga Roosta rannal.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.