tintsiku näputöökroonika

Suusasõltuvus jälle värskendatud

Nädal Šveitsi väikeses alpikülas Engelbergis möödus liiga kiiresti. Tegime tööd ja nii palju, kui oli sessioonide vahel vaba aega, nautisime lund ja muinasjutuliselt ilusat loodust. Mina ja teisedki kolleegid püüdsime võimalikult palju suusatada. Oh kui lahe see oli! Putitan veidi pilte vaatamissobilikku vormi ning siis kirjutan ka väikese jutu viimasest reisist.

Praegu aga riputan siia üles skeemi, kuidas teha helmestest ja traadist inglit, sellist:

Tarvis läheb umbes 1,2 m traati (kui kasutad suuremaid helmeid, siis võta igaks juhuks veidi rohkem), erinevas suuruses helmeid, inglile pähe läheb üks pärlikübar. Traat võiks olla võimalikult pehme ja peenike kuid samas piisavalt tugev, et katki ei sikutaks. Mina olen kasutanud Tiimarist ostetud poolil olevat värvilist traati. Seda on olemas ka kuldset ja hõbedast, aga millegipärast on need veidi jäigemad ja ebamugavam on kasutada. Ka Roosi äris oli rullidena värvilist traati, millest mõned värvid on väga mõnusad pehmed.

Helmestena olen kasutanud nii plastik- kui ka klaashelmeid. See roosa ingel on klaashelmestest tehtud, varasemas postituses punane ingel aga plastikhelmestest. Küünaldeks kätte sobivad kasutada erineva pikkusega pulkhelmed, samuti riisihelmed.

Ingli tegemist alustatakse kleidi altservast (algus märgistatud musta tärniga), edasi tehakse käed, siis tiivad ning lõpuks pea.

Mõnusat nikerdamist!
Kes jänni jääb, tulistage aga küsimustega, püüan aidata n7bnbb

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.