Susa hobinurk

Küsimused ja vastused mitut moodi 🙂

Täna oli tööl igav – pühad hakkavad saabuma ja riidepoe asemel käivad inimesed viinapoes, no et nädalavahetuseks ikka joodavat jaguks..
Kolasin siis mööda blogisid ja uurisin, millega isetegijad hakkama on saanud ja avastasin, et on andnud mulle vastata väikse küsimustiku 🙂 Noh, mulle meeldivad igasugu testid ja küsimustikud, nii et panen aga kõik ausalt kirja.

Reeglid: Mängija vastab viiele küsimusele ja pärast seda saadab mängu edasi viiele-kuuele inimesele. Seejärel teavitab neid sellest nende blogide kommentaariumis. Lisaks annab pärast vastamist teada sellele, kes tema mängu tõmbas.

1. Mida sa tegid kümne aasta eest?
1998. aasta juunikuu. Et seda meenutada, läksin ja vaatasin vana fotoalbumit 🙂 Koolis oli esimene kursus tõenäoliselt just läbi saanud ja mina Tartust Pärnusse tagasi jõudnud. Usun, et puhkasin need esimesed vaheaja päevad kohe südamest! Hiljem sai tööle mindud, aga ei usu, et see enne Jaanipäeva toimus.

2. Viis asja “Vaja teha” nimekirjast?
1) Koristada – korrata 50x (vaatan, et pea kõigil on vaja esimesena koristada) 😛
2) Koerale suvine sonks lõigata
3) Tädi ja veel ühe armsa inimese sünnipäevakingid ära lõpetada
4) Vaarikad ära rohida
5) Agaramalt sammuma hakkama!

3. Lemmiksnäkid?
Lemmiksnäkid on üsna mehelikud 😛 Soolatud oad ja õllesnäkid (õlu on välistatud!). Aga otse loomulikult ka magusat – Kasekese kommid on va-pus-ta-vad! …jammi!

4. Mida sa teeksid, kui oleksid miljonär?
See on üks küsimus, millele ma tean une pealt 100% vastust!
Võtaks Lynxi ja fotokad, rendiks väikese laeva koos meeskonnaga ja põrutaks põhja! Seilaks Põhja-Norra fjordide vahel, käiks Islandil ja sõidaks jäämägede vahel. Sätiks endid sügiseseks värvidemänguks Põhja-Rootsi. Pildistaks-pildistaks-pildistaks ja naudiks loodust ja vaikust!

5. Kohad, kus oled elanud?
Hmmm, huvitav küsimus. St. mitte kuigi huvitav 😛 Pärnu-Tallinn-Pärnu-Tartu-Pärnu

Loeksin huviga ka LaanteLapse, Mdm Beadaloti, Joosu, Lea1 ja Tintsiku vastuseid!

****************************************
Viimasel ajal on mulle blogi kommentaaridesse tulnud paar küsimust. Vastkas neile ka kui juba vastamiseks läks 😉

*Nende markerite mark, mida kottidele joonistades kasutasin on: Marabu Textile Painter Plus. Kirjutavad ka tumedale taustale.
Ainus asi, mis mulle nende juures ei meeldi, on nende liiga jämedad otsad. Ja kuidagi pehmekesed ka, igal juhul ei olnud mustale palju töötegemist vaja, et kergelt vormituks muutuda ja nässistuda 😛

*Eelmise postituse keskmisel pildil on kolmehõlmalise mandlipuu õied 🙂 Seal aastal oli ta hullupööra õisi täis, loodan, et see õitsemine ei käigi tal üle aasta, sest eelmisel oli vaid paar õiekest. Aga noh – soe talv, mis meeldis kõigile aiaasukatele.
Tänan, Lillelemb, liilia nimetuse eest!
****************************************

Üks pildike ka naabrikutsist – Benno on juba päris suureks saanud. Kraabib hoolega aiaalust auku ja näsib oma pererahva elupuid 😛 Tubli, Benno, tubli (mulle ei meeldi elupuud, aga neid on meil mitme naabri aia ääres) 😛

****************************************
Nüüd Portugalile pöialt hoidma 😉

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.