Susa hobinurk

Anname teksadele uue elu!

Tegelikult ma ei oodanud meelega seda, et kuu aega jälle täis saaks, enne kui ma siia uue postituse kirjutan 😉 Lihtsalt tegemist oli nii palju, et kuigi ma töö juures kogu aeg heegeldasin, ei olnud mul kodus aega neile heegeldistele voodreid sisse õmmelda ja nii kuhjuski asjade hunnik kööki, puupliidi servale.
Aga täna saabus kauaoodatud vaba päev ja võtsin õmblustöö ette.

Tegelikult pidi see töö minema värvispektri rohelisse, aga – õmblusmasin leidis, et lõpmata mõnus on lolli veel lollimaks teha! Ja nii ta siis ajas oma joru ja mina oma ja ei jõudnud me sellega kuhugi. Seega – värvispektri rohelisse läks hoopis üks seep, mis ilus, roheline ja lõhnab minu praeguse lemmikparfüümi Elisabeth Ardeni Green Tea Lotuse järgi.

Pühapäeval lohistasin õmblusmasina uuesti välja ja küllap tal minust hale hakkas või on asjad nii, et targem annab järele, igal juhul otsustas ta jälle õmmelda ja täna sain oma koti valmis!
Loodetavasti võib uue elu anda ka teksaseelikutele 🙂
Kahjuks pole mul seelikust pilti, aga kujutage ette suurt padjapüüri, mis on mõlemast otsast lahti, siis saate “tegumoe” pildi silme ette.
Sellele seelikule sai kääre näidatud ja kotile vajaminevad jupid minu praegusest puuvillasest lemmiklõngast valmis heegeldatud.
Natuke koba õmblustööd ja valmis ta sai!
Eh, mul on tõsti hea meel! Selle üle veel eriti, et kott on SUUR, mahutab vabalt läppari, joogipudeli, minu fotoka koos mõne objektiiviga ja kampsuni ka 😛
Iseasi, kes seda siis tassida viitsib kui ma kõik need asjad sinna sisse panen..


******************************************************

Laupäeval sai käidud Riia käsitöölaadal. Palju-palju rahvast nagu alati ja palju müüjaid ja kaupa. Tundus, et osteti väga hästi, sest enamus lahkus kottide ja punutiste all lookas 🙂

Vaadake 6. pildil olevaid gobelääne ja kujutage ette kuidas ma seal vesistasin…

******************************************************
Nüüd lähen ja õmblen ka maikuu rooooozale voodri sisse 😛
Ja ikka ei suuda ära otsustada, mida teha juunikuu kollaseks, sest mõtteid on pea täis ja jube raske on valida! Kollane on ju supervärv 🙂

******************************************************
Kuningas jalgapll algas 😉
Lõpmata mõnus! Muidugi mitte see, et mu lemmik, Itaalia, eile Hollandile 0:3 kaotas, aga alguse asi. Küllap nad kosuvad!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.