Susa hobinurk

SOKID!!!

Et mis siin kisada – sokid ju vaid?!?
Kui hakkasime neljapäeval Stockholmi sõitma, siis mõtlesin, et mis töö ma kaasa võtan. Kihk ühed sokid ikkagi veel selle aasta sees valmis kududa oli mul juba mõnda aega, ilusaid triibulõngu ka toanurgas mitmeid hunnikus. Ja võtsingi kaasa vardad ja lõnga ja printisin netist välja õpetuse kuidas sokke teha tuleb!
Esimesel õhtul laevas jõudsin juba sinnamaani, et sain kaks korda harutada – mulle ei meeldi harutada!!! Õpetus oli tunduvalt peenema lõnga jaoks kui mul, seega oli sokisoonik paras ümber kaela tõmmata.
Aga mis kehvasti see uuesti! Ja juba järgmisel õhetul hotellis sain tehtud esimese kanna ja käisin siis jalalaba osa vist küll 20x Nyyl jalga proovimas – ei tea ju kui pikk see vaja teha on! Ära tüütasin ta 😉
Aga sain esimese soki valmis! 😀
Ja teist alustasin tagasisõidul laevas ja lõpetasin täna tööjuures. Nüüd tuli kand juba kobedam 🙂
Ja ma võin nüüd vaikselt väita, et natukene ma juba oskan sokki ka kududa! Eelmise ja esimese sokipaari oma elus tegin kunagi koolis, nüüd siis uus katse.
Lõngaks oli pruun-beež-valge. Ja lõnga kulus sokipaariks number 41-45 natuke vähem kui üks tokk 😀

Ja mõnus üllatus ootas mind täna tööle minnes – Jõgevalt oli saabunud kastitäis eelmisest tellimusest puudu olnud heiet! Palju-palju ilusat ühevärvilist punast ning kahetoonilist üleminekuga punast ja siis veel kolm ilusat uut tooni, mis on tunduvalt ilusamad kui siin pildil! (pildikvaliteet on vägev muidugi – tule valgel pildistatud!):

Ja nüüd olen ma siis pooleldi haige 🙁 Kurk on paks ja pea tundub, et veel paksem! Naljaks – ma tean alati peale tõbiseks jäämist täpselt millises kohas ma selle tõve üles korjasin 👿
Aga põdema jääda pole aega.
Lõngapoe jaoks on uute lõngade tellimus vaja ära teha 😉

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.