Susa hobinurk

Lõngapoe teine tulemine

Lõpetasin just lõngade ülespaneku. Tänaseks! Sel lihtsal põhjusel ei saa kõiki kohe üles, et päevad on liiga lühikeseks jäänud! Selleks, et pilti teha, peab olema valge. Aga valget aega antakse nüüdsel ajal näpuotsa otsaga 😉
Aga algus on tehtud ja lähemal ajal jätkan 🙂
Ühe valmis pontšo pilt Yarn Art Surprise lõngast Red Romance:

(Pilt ega pontšo ei ole minu tehtud aga selle kasutamise osas on luba küsitud!)

Ise sain täna putkast uue Kleine Diana. Ilusad asjad on seal seekord! Seal on muidugi alati huvitavaid mudeleid, aga seekord tundub neid kohe eriti palju olema. Putkasse läksin muidugi Käsitööd otsima. Ei olnud veel ag aküll ta jõuab!

Olen siin lugenud blogidest kuidas usaldamine on ennast kurjalt kätte tasunud. On meilgi kodus selline kogemus – õigemini isegi kaks. Mõlemad sellest ajast kui ema tegeles veel nende rahvuslike kampsunite kudumisega, millest ühel hetkel müügilettidele kiirelt uputus tekkis. Algused olid mõlemal juhul toredad ja kenad – müük toimus, raha müüdud asjade eest saime ka. Aga siis hakkas üks suur keerutamine ja virin, et kaup enam ei lähe jne. Ema küsis siis kampsuneid tagasi, ei tahtud anda. Ühel hetkel ise müügikohta külastades tuli välja, et polnudki enam midagi anda! Paberid olid olemas, kõik tundus ok olema, aga müügimees laitus käsi ja rääkis kurba lugu, kuidas temal mingid kantpead ukse taga käinud jne jne jne.
Ühesõnaga olen mina tänu neile kahele sündmusele nüüd tark 😉 Asju kellelgile müüki ei anna olgu ta nii hea tuttav kui tahes! Sest paari hea tuttavaga on juba sandisti läinud.
Kasutan oma poodi ja isetegija poodi.
Muidugi peab mul enne tekkima aeg, et midagi müügiks teha jõuaks 😛

Nüüd väike ergutav küsimus kõigile isetegijatele – mitu päeva on Jõuludeni jäänud?
Vastus: 51!
Minge ja vaadake nüüd peegi ees kuidas teil juuksed peas püsti tõusid 😉
Minul on nad nüüd pidevalt püsti (nii Jõulude saabumise pärast kui sellest, et said teised lühikeseks lõigatud ja niiskete ilmadega muutun ma nüüd veidi puudli sarnaseks)
icon_aohu

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.