südametükk sehkendab

Tere, üle pika aja!
Tavaliselt on jaani õhtul ikka sääsed purema tulnud , sai siis väiksemale tütrele kootud miskist heide lõngast kampsun. Kudusin nr 7 varrastega aga oleks võinud veel jämedamad olla, oleks veel pehmem jäänud. (Ja nagu näete on pildil kuupäev vale, ma ise ei ole IT mees, ei tunne asja, pildid on tehtud täna!)
😀

Ja ka minuni jõudis foorumi mäng: Viie küsimusega, mille sain Lla`lt.

Reeglid: Mängija vastab viiele küsimusele ja pärast seda saadab mängu edasi viiele-kuuele inimesele. Seejärel teavitab neid sellest nende blogide kommentaariumis. Lisaks annab pärast vastamist teada sellele, kes tema mängu tõmbas.Tõlge maakeelde Oravakeselt.

1. Mida sa tegid kümne aasta eest?
Kui nüüd väga meenutada siis vist olime Tallinnas Varese tänaval tädi Liia juures

2. viis asja “vaja teha”nimekirjast?
oma poolik kamsi lõpetada. katsetada heegelharki, mis sai juba kuu aega tagasi soetatud. Maasikaid korjama minna(aga kuna pean neid vist palja jalu korjama, kuna on põllul mitte vagudes) siis lükkan jälle homseks. Aknaid peaks ka vist pesema. ja homseks tuleks üks kook ka valmis teha.

3. Lemmiksnäkid?
Metsapähklid, kartulitikud (need läti omad)

4. Mida sa teeksid kui oleksid miljonär?
Seda saan ma alles siis teada, kui see aeg käes on !

5. Kohad kus oled elanud?
Kuigatsi (elu esimesel aastal aga ise ei mäleta) Uulus, Kablis, Tallinnas, Laagris, Kalamajas, Pelgurannas, Nõmmel, Saaremaal Pammas ja tundub , et see ei jää viimaseks kohaks minu mustlas elu juures.

kuulaks huviga; Uruhiirelt ja marfa heegeldab, nende memuaare.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.