Südamega tehtud

Kes meist ei teaks lugu kingsepast.. Seekord juhtusin taas mina ise sellesse rolli.
Mõtlesin tükk aega mis kujul oleks endale kõige parem ja kindlam üles märkida tellitud raamatute soove. Olen seda tüüpi, kes hea meelega koostab nimekirju.. Paraku enamasti aga kusagile üksikule paberilehele, mis hiljem kadunuks jääb (ja mõne kuu pärast jälle nähtavale ilmub).
Jah, kuna soovid tulevad enamasti kirjalikult mööda internetikanaleid, siis leiab ka sealt üles, aga üsna tüütu on otsimas käia.
Abikaasa muigas siis kõrvalt, et ma nagu kingsepp, kes ise paljajalu käib, ja küsis miks ma endale ühte kalendermärkmikku ei tee. Muidugi! Kuidas ma ise küll selle peale ei tulnud – teistele teeb, aga endale leiutab jalgratast.
Siis tuli aga dilemma – mis värvides peaks see olema, et mulle terve aasta rõõmu pakuks. Mulle väga meeldis viimati valminud fuksiaroosa ja musta kombinatsioon, mille tegin ühele toredale ripsmetehnikule tema värvieelistuste põhjal. Samas aga olen ma siiani armunud muhu kollasesse kangasse.. Mis siis ikka – teen mõlemad ja vaatan valmides kumb omam tundub.. Ehkki mind teades saab ka see raske olema, sest ma tavaliselt ei raatsi ka tellituid asju väga ära saata.

Tulemused said sellised:

1) Muhu kollane liblikatega
Väike formaat (A6). Kaaned tugevad, kaetud muhu kollase ja valge linase kangaga, kaunistuseks valge pits ja pael, 2 metallist liblikat. Sees õhukesed lehed. Kalendermärkmikus on lehed nädala kaupa, iga päeva kohta on ruumi teha oma märkmeid. Viimasel lehel on olemas ka kokkuvõttev kalender.

2) Fuksiaroosa ja mustaga
Väike formaat (A6). Kaaned tugevad, kaetud fuksiaroosa siidipaberiga, kaunistuseks must ja roosa pits, must pael ning kolm kivikest. Sees õhukesed lehed. Kalendermärkmikus on lehed nädala kaupa, iga päeva kohta on ruumi teha oma märkmeid. Viimasel lehel on olemas ka kokkuvõttev kalender.

Endale otsustasin jätta liblikatega muhu kollase kalendri.
Fuksiaroosa ja mustaga jääb aga uut omanikku ootama

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.