Soomaaneiu hobiurgas.

smile_som Tervitan jälle teid tublid isetegijad! Käsitööalast mul pole eriti näidata kuna aeg läks kõik aiamaa ja autokooli peale,enamjaolt olen küpsetanud.Siin siis ka mõned isuäratavad pildid:minu esimesed “Moskva saiakesed” manna kreemiga Retsept:Taigen- 5dl piima,1 muna,2dl suhkrut,2tl soola,1/2tl kardemoni,50gr pärmi,1kg nisujahu,200gr margariini. Kreem:250ml piima,4sl mannat,3sl suhkrut,2 munakollast,1tl vaniljat või vanilja suhkrut,2sl võid. Kreem tuleb keeta:piim ja suhkur lasta keema,lisada manna pidevalt segades et tükke ei tekiks,keete pisut ja lisada munakollased segades miksriga,võtta tulelt maha ,lisada vanilje ja või. Rulliltud taignast lõigata ruudukesed,kreemi panna diagonaalis teelusika täis,nurgad üksteise üle,määrida munavalgega mis jäi üle kreemi valmistamisel ja küpsetada 175c juures kuldseks.
Tainast jäi mul üle 😯 ,või hoopis kreemi väheks senz3 ,aga tegin siis sellest mini väänikuid mooni seemnetega Sellised küpsetused said siis õhtulauaks: ja nii kaua kui need küpsesid heegeldasin ka ühe pajalapi valmis.Saiakesed tulid väga maitsvad nii et lapsed keeldusid õhtusöögist ki,eriti mõnus oli järgmine hommik neid tee ja kohvi kõrvale võtta.
Järgmine õhtu aga sai küpsetatud juba suured väänikud ikka mooni seemnetega ja jälle üks pajalapp valmis juurde ning üks murumütsike,mille kavatsesin saata laadale müügiks,aga mehele see nii meeldis et võttis omale icj7 thumbsup Kudusin selle mütsi samal moel mis õpitoas ainult et varraste asemel heegelnõel ja heegeldasin poolsammas ja õhksilmus vaheldumisi – nii tuli võrgu moodi,väga õhuline. Oma kirjeldus(see on 1 kiilu kirjeldus) Igat järgmist kiilu alustada 2reast(NB! nooled näitavad vaid milline silmus millisest heegeldada,st teine pool kiilu ühendada esimese poolega).Kui on pea ümbermõõdu täitumist heegeldatud, siis viimane rida heegeldada esimesega kokku.Ja lõpuks,jälle õpitoast,!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.