Snowdrop'i näputööd

IT Suvepäevad Muhus!

Meil oli Muhus väga tore! Seltskond oli imeline.
Aeg lendas nii kiirelt, et ei jõudnud kohapeal väga palju pilte teha. Mina panin suurema rõhu rahvariiete ja Muhutikandi pildistamisele.
Videosid tegin ka, kui aega rohkem vaatan läbi ja mõne lõigu ehk panen ülessegi 😛
Esimesel päeval olime me Ehalille ja Pisi-Pisiga esimesed, kes Aki kämpingus kohal olid. Kuna kedagi ei olnud, siis suundusime Liivale käsitööpoodi kupongide järele, muidugi sai sealt muudki kaasa haaratud, nagu lõngad ja villane tikkimisriie. Tunnike läks ära.

Suundusime tagasi Aki kämpingusse, seal ootas juba ees meid Sokike. Ega me aega raisanud kompsud välja ja pesulõksude maalimine võis alata 🙂 Kell oli 12.30…13.00 paiku
Me jõudsime juba päris hulk aega maalida kui alles ülejäänud rahvas kogunema hakkas, igaljuhul oli põnev ootamine :tramp: Ja nii ta edasi läkski… Edasi saab ülevaate piltidelt.

Niisiis sai pesulõkse maalitud Sokikese juhendamisel, teised jõudsid ka kohale…

Sellised pulgad valmisid minul, esimese ja viimase pesulõksu maalis minu kaasa 🙂

Muhu Rahvariiete moedemonstratsioon (lisan jooksvalt pilte juurde kuna tagumik on juba kange istumisest, töötlemisest, sorteerimisest ja üleslaadimisest)

Muhu tikandi õpetaja tikitud töö (uhhh…kodus avastasin, et töötoast ei jõudnudki pilte teha kuna olin ilmselt tikkimisega nii hoos :mrgreen: )

Muhu muuseumi külastus

Ühispilt Smuuli kuju juures

Nüüd jään lootma, et keegi usinam jutustaja paneb kirja põnevamat sealsest elust olust, mis me läbi elasime 😛 Meile igaljuhul meeldis teiega väga armsad Isetegijad, kohtumiseni järgmisel korral!

Suured tänud Sokikesele organiseerimise, Aki kämpingule majutuse ja IT rahvale mõnusa seltskonna eest!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.