sniff´i hobiblogi

– minul pakk käes

Mänguasi (-asjad) on ammu käes, aga blogindusega pole üldse aega olnud tegeleda. Loosi tahtel tegi mulle paki .
Olin tööl, klõbistasin klaviatuuri, lugesin mänguasjavahetuse teema alt, et Mimmi pakk on jõudnud Paldiski postkontorisse. See pani kohe kõrvu kikitama ja luuret tegema. Alustuseks helistasin koju mehele ja küsisin kas paki teatis on tulnud – ei olnud. Siis mõtlesin, et v-olla on keegi osalejatest veel Paldiskist. Hing ei andnud rahu ja helistasin postkontorisse ning küsisin kas minu nimele on pakk tulnud – oligi!!! Aga sealt öeldi, et teatist enam samal päeval ei väljastata, vaid järgmise päeva hommikul. See ei rahuldanud mind üldse – nii põnev ju. Ütlesin, et tulen KOHE pakile järele. Ja kui see pakk letile tõsteti, siis mõtlesin, et ohooooo mis suur kast ja mis seal sees võiks küll olla. Töö juures seisis kast nurgas ja ma muudkui mõtlesin kas avada või tätta Miale see avamisrõõm. Nii tuline tahtmine oli teada saada mis seal paki sees ikkagi on.

Kodus hakkas üks sehkendamine ja mehkeldamine. Mul ikka kõige põnevam. Kuna paki sulgemiseks oli kasutatud tugevat teipi, millest Mia jõud üle ei käinud, siis issi pidi natuke assisteerima.

Ja mis seal sees kõik oli!!!! Oligi SIPSIK!! loveshower Ja veel milline!!! Poole sõnaga häbenedes mainisin, et keegi võiks Sipsiku teha. Ise küll ei lootnud – tuleb mis tuleb. Lisaks oli veel vahva pall (see sai kohe Mia lemmikuks). Lisaks leidus veel Puhhi värviraamat, Puhhi mängukaardid ja magusat smile_aplaus .

Mimmi saab näha ka Sipsiku valmimist (10.okt. postitus).

Ma olin nii liigutatud! smile_flirty

SUUR AITÄH, MIMM!!! smile_lil

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.