Sixu isetegemised

Kui Annaliisa oli veidi alla aasta noor, heegeldasin talle . Peale mänguasja tegemist jäi üle hulga erksavärvilisi lõnganutsakuid ja need ootasid lõngakotis oma aega. Nüüd nende aeg lõpuks saabus.

2-aastasele Annaliisale meeldib väga olla nukubeebi mänguemme. Ühel nukubeebil pole kunagi tekke, lappe jms liiga palju. On ju vaja nukule midagi alla panna, midagi peale, samuti on vaja nukku millegi sisse mähkida… Kasutades vana head “vanaemamustrit”, heegeldasin neist erksavärvilistest lõngajääkidest nukubeebile tekikese. See roheline lõng on tegelikkuses natuke rohelisem roheline, piltidele jäi see miskipärast sinaka varjundiga.


Materjal: viite erinevat värvi akrüüllõng.
Konks nr. 4.
Mõõdud: 47 x 47 cm.

Et lõnga polnud kuigi palju, siis tuli tekike väike ja sobib nukule peale panemiseks. Lõnga jäi tekiteost natuke üle ka. Need viimased jupid pluss kuubikus kasutatud helesinine, mida ma teki tegemisel ei kasutanud, koon väikeseks triibuliseks kotikeseks, samuti nukubeebi jaoks. Kindlasti leidub mänguemmel midagi, mida sinna kotikesse panna. Pilti ma kotikesest siia panema ei hakka, sest tegu on täiesti tavalise ringselt kootud kotikesega.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.