Sireti pesakast.

Tere pühapävast! 🙂

Vabandan juba ette ära, tahtsin panna klikitavad pisipildid, oleks nagu viisakam. Aga miskipäerast ei kuku see töö mul täna toimivalt välja. Nii et kannatage aga jälle ära, kari keskmise suurusega pidikärakaid.

Üritaks teha ülevaate viimasest nädalast.
Ega eriti palju pole tehud saanud. Üks õhtu nokitsesin selle:

Tuli selline laste mõõtu, helmestega osa ca30 cm + kett ja kinnis.
Modellid katsetasid ka ära, mis värk on.:)Lõpuks ometi olema tõbedest nii palju lahti saanud, et sain tüdrukuga vaktsineerimas ära käia. Sihuke ta siis on, 7 nädalat, 56 cm ja 5330g.

Vennad olid küll suuremad selles eas, aga noh, eks ta ju tüdrukutirts! 😛 Ja ometi on riietest välja kasvanud, juba koon uusi.:)

Nii. Täna lõpetasin siis järjekordse töö, mille plaanisin panna viimaseks tööks. No pisut peesse läks see mustrivärk, nagu arvata oligi. No saate te nüüd aru, mis asjandused siin piltidel on?


Peaksid olema jänesed, nii vähemalt arvas Rainer, kes selle mustri õe jaoks välja valis. Raamatuks siis “Eesti kindakirjad”.
Ju nad siis on jänesed, ma küll hästi aru ei saa aga….;)
Selliste säärtega tegin püksid, Janerinile, kevadised, puuvillased ja kasvuruumiga.
Eest:

tagant:

Veel mingi nurga alt:

Ja omaniku jalas kah:


Lõnga kulu oli väike, suht peenike teine. Kudusin varrastega, millel suuruseks peal 2 2/5
Kaaluks on 79g.
Lõnga on veel järgi küll ja küll. Saaks ehk asja päästa ja kududa üks selgema mustriga vest ka komplektiks. Aga ei tea, kuis mul neid näputöö asju teha lastakse, vahest ei saa nädal aega vardaid pihku. Pükse alustasin ka juba nädal tagasi, jupike oli tehtud. Eile oli tüdrukul suur magamise päev ja nii need valmis saidki. Vesti aga ei julge lubada, kas jõuan emadepäevaks või mardipäevaks.:) Sestap pistan need püksid praegu sinna “rahvusliku”, ehk ajavad viletsal ajal asja ära. 😳

Hiljuti sain omale uue raamatu, “Sokkide väel”. Seal nii ahvatlevad põlvikute õpetused sees. Tahaks kohe emale sünnipäevaks ühed teha, aga see sündmus juba 8 aprillil ja vaevalt ma jõuan. Ega tast endast nüüd enam kudujat pole, talvel ikka tegi veel igavese hunniku sokke valmis. Nüüd pean mina tema omi nõeluma. 😕 Kurb natsa, eks? 😕 Panin ükspäev ta lõnga varusid kokku, neli osa sektsiooni ülemistest kappidest sai lõnga kotte täis tuubitud. No millal minagi need kõik ära kududa jõuan. Enne jõuavad koid jaole. Mul oma toas omad lõnga kuhilad, mis ikka täienema kipuvad.

Ja vististi ongi kõik mu nädala teod.

PS: Üks küsimus või palve. Lubasin emale tema tuppa teleka panna, kui ta haiglast koju saab. Poistel oli multikate vaatamiseks üks igavene hea suur jurakas kapiotsas. Ja sugugi mitte hirmus vana. Aga vot sindrinahka, andis eile otsad.:? Emps saab 7 aprillil koju, palgapäevad kõik peale seda aga tahaks ta toaga tip-top ühelepoole saada. Jõuan ma siis iga asjapärast ka kohe poodi uue järgi kapata. Kui kellelgi äkki vedeleb mõni puldiga pidikast (pult oluline, kuna ta voodihaige) kusagil tarbetult, äkki teeme kaupa. Ega ma päris muidu siis ka ei taha. Tartu sõitma ei hakka, läheb kulukaks aga tallinn ja harjumaa sobib suurepäraselt, raplamaa muidugi ka.
Loodan siis veits aega teie peale.smile_flirty

Ja hüva pühapäeva õhtut nüüd kõigile, ma lähen uurin, mis ühepajatoidust kõrvitsaga välja tuli. 😉

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.