Sireti pesakast.

Noh, tervist siis lõpuks!
Sõbrapäevaga on nüüd ühel pool ja mis siin enam muud aitab soovida, kui olgu teil kõik päevad paremad kui seeg oligi! 😉
Ma siin olen nüüd ussitanud mõned päevad. See on muidugi omaette ooper, kuidas mul need asjad kõik käivad. Tüdrukutirts on nüüd oma suured magamised magatud saanud ja vahib ikka tundide viisi üleval. Ja mis tal ajaviiteks muud teha, kui emme sülle kippuda ja süüa. Nii ta siis tukub kõige meelsamini minu kurguall, mina lösutan toolis ja upitan arvuti hiirejärgi… Õnnetuseks ma just nii vasakukäeline, et nii hiirt kui last oskan ainult vasakuga hoida. Miskist suuremast tegemisest pole siin juttugi. Aga kui magama jääb siis lippan oma helmekarbi ja tite voodi vahet, kord natuke kiigutamist, siis jälle seitse helmest niidile ja nii õhtu otsa. Hommikuse une ajal siis heegeldan ussid valmis. Õnneks (ptüi, ptüi, ptüi üle vasaku…) öösel me ikka veel magame…enamasti.:)
Hakkame siis pihta pildijoruga. Kõigepealt mu neli ussi:

Siis üks peavõru moodi asjandus, tagumise osa heegeldasin kahekordsest juuksekummi paelast ja õmblesin külge. Täitsa hästi püsib peas ja vähemalt ei pigista miskid peavõru otsad kõrvataguseid.

Lõpuks tegin valmis ka ussiklambri, niiet ma nüüd läbinisti ussitand! 😛

Vähemalt ühe sinise ussi plaanin veel teha ja siis tuleb ruttu kolm paari sokke valmis vorpida.

Tänane üks tegemine veel. Kuna mul ülehomme sünnipäev, nuiasid poisid torti. Kus ja kellega ma seda siin esmaspäeval ikka sööma hakkan, tegin täna ühe plötski valmis. Sihuke nägi välja ja süüa kõlbab kah.:)

No ja lastest kah ikka mõned pildikesed.
Eile öösel kell neli, oma teadagi millisiele tuurile minnes avanes Silveri voodi juures selline pilt:

Haarasin kohe laualt fotoka, et seda unekotti jäädvustada, välguvalgel tehtud, sest ega see ots ju välgutamist karda! 🙂 Tagasi jõudes oli sell külgegi keeranud, siis magas selili ja jalad rippusid ikka üle ääre. Vedasin ta vaesekese lõpuks ikka õigesse voodi otsa ja õigetele patjadele.
Tüdrukutirtsu targad unenäod emme käenajal:

Siiliplika turris siilipea ei lähe pesuski siledaks.:)

Seltskonnamängud kah!

Kes rohkem näha tahab, siis kogun neid laste pilte .
Nüüd aga on aeg hakata magama sättima!
Head ööd!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.