Sireti pesakast.

Õhtust!

Viimasel ajal on nii kiire, et kui jõuangi midagi valmis teha, siis ei jõua seda pildistada või blogisse üles panna. Saaks see nädal tükkis mööbeldamise, kraamimise ja poisi sünnipäeva pidamisega juba ükskord läbi. Jõuaks enne jõule veel natuke normaalses rütmis elada ja nokitseda.
Täna hommikul tegin ühe lumehelbekese, selliseid lötakaid sadas parasjagu ka õues.

Eile hommikul viltisin nats jõuluehteid.Sees on Tiimari penoplastikuulid. Nõelasin villa ühtlaselt ümber, siis vahutasin seebiga korralikult kinni. Kuivasid natuke ja tikkisin litrid ja helmed peale. Torkasin traadi umbes-täpselt keskelt läbi, pael külge ja valmis nad olidki. Tegelikult see nii ruttu ikka ei läinud küll. See tikkimine võttis oma paar tundi.:P Aga tulemusega olen 100% rahul. Kuule veel on, nii et kui aega saan, teen veel. Nüüd siis igavene voor pilte ka, mis täna kuidagi teha õnnestusid.

Eks nende kaunistamise viise ole miljoneid. Üks idee mida võiks ka proovida, oleks neile midagi rahvusliku peale tikkida. Meil ju sihuke projekt ka käsil ja kel veel ideed pole, proovige! 🙂
Õhtul heegeldasin natuke traati ka. No oli üks kasutu kera põhi. Sai selline südametega. Poseerida ei tahtnud teiene kuidagi, 🙂 provisin küll nii ja naa.Tegin uuesti ka mõned varem näidatud pildid, et ehk said nüüd värvid ja mustrid selgemad ja õigemad. Kommenteerima rohkem ei hakka, näitan lihtsalt uuesti üle.
Üks sokitegu on ka varrastel aga lähipäevil vist valmis ei saa. Kohe lähen kööki koristama ja kotlette praadima… Poisid jõuavad rohkem jama kokku keerata kui mina koristada. Vahepeal on küll tunne, et peesse kogu see sünnipäeva värk!
👿
Tsauki siis jälle, eks näis millal siia jälle kirjutada jõuan.
.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.