Sireti pesakast.

Sigrimigri september.
Sain lõpuks valmis poja püksid. Ikka ja jälle kaugel sellest, mis plaanis oli. Esiteks tahtsin laiad sääred teha aga loll valisin mustriks 5+3 sooniku. On need siis nüüd jah laiad! 😛 On küll kui venitada, roni või ise sisse. 200 silma oli ülemisel osal ja tehtud 100% ringvarrastega.Mitte ühtegi õmblust. Lõngad Oracril Elle ja Novita Helen.Kokku 4 tokki ja mitte juppigi üle.:) Iseenesestki mõista sai lõng otsa, kappasin läbi hulk poode Tallinnas ja Raplas – parasjagu just seda tooni polnud. Netist tellima ka ei hakanud. Sestap siis üks säär puhta sinine ja ma arvan, et selle pärast see jalg külmetama ei hakka. Poisi pildile saamine on võimatu üritus aga miskit ikka lõpuks õnnestus.
Väike vilets pildike mustrist (kui siit midagi aru on saada):


Ja lasin neid ka natuke õues sisse töödelda, homme lähevad pessu, näis kas ja mis nendega juhtub.


Muus osas kah miljon asja käsil ja pooleli. Tite kotti ikka koon ja harutan aga tegelen sellega.:) Hetkel võtsin käsile endale salli heegeldamise. Lõngaks sai siis see uus mumudega Spirit. On ikka nöör ja mummud küll. Algul proovisin kududa. Nr 5 varrastega, pool tundi, tokk otsas ja salli ei kusagil. Mingi jupike ainult. Nüüd siis heegeldan. Ja nii, et vean seda mummulist teise lõnga järgi. Noh, mis siin seletada, väga omapärane värk jääb ja lõng lööb kordi rohkem ette. Kui lähipäevil valmis saan, eks siis näitan.
Lähimal ajal on veel plaanis pisemale pojale kõrge kaelusega kampsun teha. Ei suuda otsustada millisest lõngast. Mõned kümned lõngakilod ahvatlevad kõik korraga tegema. Vast valin mõne välja. Ja sokke on vaja palju, palju kududa. Tea, kas nendeni ka jõuan.
Ok, mis ma siin unistan. Jõuab veel natuke heegeldada, enne kui unenui pähe lajatab.:)
Noh, ja suvi jõudis kah lõpuks kohale, nautige seda, kuidas suudate!!! sunny sunny sunny

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.