Sireti pesakast.

No terekest siis kah, üle mitme nädala! 🙂
Olen siin mütanud mitmesuguste asjadega ja lõpuks ometi sai valmis ka minu topi tegu. Tuli teine küll rohkem kleidi moodi aga eks ma ju tahtsingi midagi lohmakat, kuhu sisse mahtuda. Ja mahun kah! Kõhukene kohe eriti punnis! 😛 Kahju, et mul ühtegi rasedat mannekeeni pole, enda seljas ma vist ei hakka seda esitlema. Eks enamus teist ole neid punukesi peeglistki näinud. Aga topist enesest siis nii palju, et otsustasin lõpuks alumise poole tegemisel ananassi mustri kasuks. Päris originaal mustrit pole olemaski, kuna kaohandasin seda igat pidi oma keha kummaliste kujundite järgi. Kui kunagi on õnne kõhnemaks saada, eks siis ripub kenasti. Piltidel ta veel märg ja kortsus aga kuna nägemise huvilisi oli hulgim, panen need pildid üles. Mingi ettekujutluse ikka asjast annavad.
Seljatagune:
Puuvillast lõnga kirjaga “Mariposa” kulus 18 x 50g +50g sünteetilist alumiseks servaks.
Kogu pikkust asjal 92 cm. Väiksema inimese minikleit! 😉
Vahepeal jõudsin teha ka paari kirjuid sokke. See oli küll ühe päeva töö ja sokid täitsa tavalised.

Naljakas, ühest kohast ja korraga ostetud kaks sama sorti lõnga tokki, olid üsna erinevad. Täiesti silmariivav tooni vahe ja mustrijooks oli ka hoopis teine. Pildil pole eriti märgata, aga tegelikuses on teine sokk ikka teist moodi küll. Ja suuruse vahe kah! Ma loen alati ridu, et kaks sokki ikka saaks identsed aga need küll ei saanud. Vot kahju, et lõnga silte alles pole, oleksin saanud öelda kust selline jamps pärit.
Käsitöiselt pole vist rohkem midagi ette näidata, tuleb jälle usinasti tööle hakata.
Kui nüüd just mitte seda poiste “paraadi laeva” (just nimelt paraadi, mitte piraadi! 😉 sest nii nad seda nimetavad.) ka mingiks käsitööks nimetada. Seal siis emme idee, issi teostus ja jõmpsikate mängulust.

Minu ainukene lillepeenar ja peasüüdlane ka taustal, kelle pärast mul neid just nii palju ja sellisel kujul on.

Eile õnnestus enne vihma lõpuks metsas käia. Selgus, et oodatud vesi hakkab karjääri tagasi tulema. Poisid seal möllasid, kangutasid kive ja puhkasid jalga.
Kaks väsinud väikest vanameest.

No jah, ja mõned päevad tagasi sai mu vanem poeg Rainer omale kaua igatsetud sokupoisi. Kogus teine ammu juba soku raha, muidu ei tulevat tema täiesti toimival kitsel tallesid! icj7
Sokupoiss jõudis täna pildile kah.


Nuh, ja ise tegin kah väikese muutuse läbi. Hulk karvu sai vähemaks ja mina igatahes täitsa rahul. Ma ikka paari aastatagant teen sellist trikki.

Pisike pilt kah, et te mind ikka poodides kolades ära tunneksite! 😀
No ja nüüd ongi vist kõik! Hetkel tegeleme ülemise korruse remondiga, mis vist kunagi valmis ei saa…. Nagu mahti on, hakkan ruttu midagi rahvusliku tegema. Tähtaeg varsti kaelas, ega suurt tööd, mis algselt plaanis oli, enam teha ei jõuagi. Aga eks neid tähtaegu tuleb veel.
Tsauki praegu, nautige suve lõppu olge muidu mõnusad!
8y77u

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.