Silpsolpsu käsitööpäevik

Kevad tuppa, õue ja põue!

Alustan kodukaunistamisest. Kahjuks jäin küll seekord projekti tööga paar päeva hiljaks. Tahtsin oma kodukaunistuse valmis saada vahetult enne pühi. Ja tegelikult jõudsin ka, sest minu jaoks algavad pühad ikka pühapäeval, aga projekt lõppes varem ära! 😀 Eks ma järgmine kord olen hoolsam! Minu kevadine kodukaunistus pühadeks sai siis selline:


Pühadekaunistus

Pühadekaunistus


Need õlemunad on poekaup. Ei ole ise tehtud, ema kinkis aastaid tagasi. Materjal ongi kõik kodustest varudest, ainult sammalt käisin täna metsast otsimas. Rohelise-ruudulise laudlina õmblesin ka uue. See sai küll juba nädala algul valmis, aga ei taibanud projekti raames pilti üles panna. Õmblemine pole minu jaoks eriti käsitöö, see nagu rohkem igapäevane töö! 😉

Eile oli mul sünnipäev! Ämm kinkis paar vilditud muna. Polegi veel jõudnud mune värvida!


Vilditud munad

Ja veel üks sünnipäev! Selle nädala tähtsündmus meie peres! Sain kolmapäeval järjekordselt tädiks! loveshower Samal päeval valmisid beebipapud! Loodetavasti ikka mahuvad jalga, poiss kaalus sündides 5,150! Traditsioonilise sinise asemel sooviti pojale rohelisi asju. Heleroheline lõng on Steinbach Wolle Silber Babi. Heegeldatud enam-vähem Isetegija oleva õpetuse järgi.

Beebipapud

Lõpuks soovin kõigile kena kevadet: nii tuppa, õue kui ka põue! Häid pühi!


Häid pühi!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.