Silpsolpsu käsitööpäevik

Minu elu kolmandad sokid! 😀 Kaalusin jupp aega, kas julgen oma nime sokivahetusse kirja panna, aga tahtmine oli suur ja praktiliselt viimasel minutil liitusin projektiga! Mu esimesed sokid olid lihtsad, ühevärvilised ja triibulise soonikuservaga. Natuke suured said, aga kandsin neid päris pikka aega. Teised sokid valmisid pea 20 aastat hiljem, ! 😉 Kolmandad sai endale ! Need on mu esimesed koemustrilised sokid. Mustri leidsin . Lõngaks valisin punase Steinbach Wolle Sockenwolle ja vardad nr 2,5. Harutasin üsna palju, aga valmis nad lõpuks said. Lühendatud ridadega kanda veel ei julgenud proovida, aga kindlasti võtan lähiaja plaanidesse. Teise soki mustri kudusin peegelpildis. Mõtlesin natuke, joonistasin paberile ja uurisin ka raamatut ”Pitsilised koekirjad” – seal selline muster põhimõtteliselt olemas ja teisi variatsioone ka. Peegelpildis muster täitsa toimis!
Pabistasin rohkem kui mistahes teise projektiga: et kas said ikka parajad ja head. Jalga proovida ju ei saanud, ainult mõõdulint abiks! 😆 Tundub, et sain hakkama! Sokitegu hakkab üha rohkem meeldima.

Ideed otsides jäid silma veel minu omadele sarnased , mida tahaks ka proovida. Muide, ühest saksa blogist leidsin ka , kus kõik projektiga liitunud teevad neid konkreetseid sokke. Kui nimekirjas klikata sõnal ”fertig” (valmis), siis jõuate valmis sokkideni.

Üks väike näputöö veel. Täna pidasime isa juubelit ja sai taas ise tehtud.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.