sillulullu pisitegemised

Hiljuti nägin Avely õmmeldud organiseerijat autosse. Tuleb tunnistada, et olin juba ammu plaaninud taolist ka oma autosse õmmelda. Ammu netist juba näidiseidki uurinud. Lõpliku tõuke andiski Avely postitus. Olen talle väga tänulik.

Käiku läks üks paar teksapükse. Mõõtsin auto istme seljatoe ära ja hakkasin pihta. Isegi midagi lõike-taolist valmistasin, mis tegelikkuses küll käiku ei läinud, kõik sai jooksvalt valmistatud. Kuna veidi kangast jäi külgedelt puudu, õmblesin sinna mingid 10 cm laiused kangaribad, mis olen kunagi kusagilt saanud ja pole veel kasutamist kusagil leidnud.

Segadus õmblemise ajal nägi välja selline.

Taskuid klapitasin ikka nii ja siis naa ja lõpuks hoopis kolmandat moodi. Ülemisteks taskuteks kasutasin pükste tagataskud, need olid piisavalt suured ja vahvad.

Pudelile mõeldud tasku põhja algul voltisin, kuid siis jäi tasku kuidagi liiga lühikeseks. Harutasin üles ja nuputasin, et ehk mõned sisseõmblused teha, et moodustuks pudelitaskule põhi. Lõpuks lõikasin kangast eraldi tüki ja õmblesin põhjaks. Selle tulemusega olin kõige rohkem rahul.

Tahvelarvutile tuli ka kindlasti tasku õmmelda, see tänapäeva laste lahutamatu kaaslane (mitte et ma tal seal liialt kaua istuda laseks). Tasku tegin piisavalt lofka, et tahvelarvuti mahuks sinna vabalt ilma toppimata koos ümbris-kotiga.

Valmis sai selline organiseerija. Värvus tegelikkuses mustjashall.

Autosse ka proovisin, kas ikka sobib.

Hiljem õmblesin veel ülemised paelad kandi ääre külge, jäi ilusam. Tagumine külg mingi suvaline kangas, mul vee-ja porikindlat pole ja ega ma hakkaks niikuinii seda organiseerijat teisipidi kasutama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.