Sapsi oma

Eile oli taaskord üks töine päev. Nii nagu viimasel ajal tavaks võtsime suuna kokkusaamisele, mis seekord toimus Viljandis, õigemini küll Viiratsis või oleks õige Viiratsil?
Ühesõnaga kui me kohale jõudsime toksisid agaramad juba nõeltega päkapikku. Tass kohvi ja töö võis alata. Võtsin nõuks viltida väiksemat mõõtu sussid, et noh oleks natuke vähem hõõrumist esimesel korral. Kõik kulges plaanipäraset, sussid valmisid jne. Ainult pilte sai häbiväärselt vähe teha tänu seebistele kätele.
IT Viljandi kokkusaamine 28.10.07
Kes me siis seal olime? Tintsik oli julge ja enne ärasõitu küsis õues nimed. Olime siis meie kaks, Hiie32 ka Tartu kandist, tõnisson, Keson, loomulikult Bubbly, Siuu, Urri, üks kohalik käsitöö õpetaja ja koduloom, kes hoolega nõelal käia lasi 😀 Suur tänu teile meid vastu võtmast ja Kesonile tänud meid õpetamast!
Minu sussid on nüüd kuivanud, kuid eks nad esimese töö kohta ka sellised kehvakesed. Laps jalga neid ei saa. Natuke kaunistamist ja ongi lapsel akna peale suss valmis kuhu loodetavasti detsembris hakkab päkapikk midagi poetama. Üks suss rändab õepoja Mattiase juurde, kes saab novembris 2 aastaseks. Ja täiesti ebaoluline, et sussid on oranzid eks, no mis siis. Pilti näitan siis kui nad on saanud esindusliku välimuse.
Aa muide. Täna võtsin kätte ja tegin mehele teise sünnipäeva kingi ära. Kuna ei suutnud –> suur tänu tasside eest!!!–kauem peidus hoida, siis nüüd on vaja uut kinki, mis sünnipäeva hommikul naeratuse näole tooks. Tegin sussid, seekord punased. Ega ma suuda sedagi kinki salajas hoida kuna jala suurust ju vaja. Vähemalt kaunistused teen öösel tasa ja salaja. Tulid igatahes hulga paremad kui esimesed kuigi alati saab veel paremini.
Eile õhtul kolasin blogides ringi ja otsisin õpitoast ideid, mida ette võtta. Leidsin pitsiliste sokkide õpetuse. Tänuavaldused ka sulle selle eest!!!!

Kuna ma sain just hommikul rõõmusõnumi, et olen pooltädiks (nimetan ennast ise nii kuigi lapsega ei ole sugulussidemeid) saanud, siis võtsin roosa beebilõnga ja tööle!! Lõpetasin enne nelja öösel. No ei saanud kuidagi varem magama minna kui varrastelt tulid nii nunnud sokid ja kui pehmed. Nüüd väiksel Ingeril jalad soojas.

smile_som

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.