Sapsi oma

Lõpuks hakkab see tihe kuu läbi saama. Isetegija poole pealt polegi nii kiiret kuud olnud. Lisaks kokkusaamistel käimisele on ka kodus sisukad päevad olnud.

*mees sai ka endale populaarse triibumütsi (pilti ei hakka üles panema kuna Te kõik ju teate milline see nimetatud müts välja näeb)

*sokid- väiksemad on piigale ja tehtud 7-vennast ning rohelised tegin lihtsalt niisama, peaks olema nr. 42 ja lõngaks Susa poest pärit ALIZE Pure Wool Cashmira

* Deisi Anelle sai endale selleks talveks uue mütsi, tehtud õpitoas oleva põrgukizi kolme tutiga mütsi järgi. Hästi lihtne teha, kuid lapse peas nii nunnud need tutikesed. Talle endale hirmsasti meeldib. Kui muidu ei kipu ükski müts peas seisma, siis sellega käiakse ka toas ringi. Paari päevaga on lapsel mütsi pähe panek täitsa selge.

Pilt küll klikitav, kuid edasi läheb lapse kodulehele. Kel huvi pole, siis lihtsalt hoiatan 😳

*kuna oleme korteris elanud vaid aasta ja natuke peale, siis pole koju jõudnud tekkida igaksjuhukshoianallesäkkilähebvaja- kraami. Seetõttu ei saa ma momendil lapitada ega midagi. Isegi tikkida polnud kuhugi. Kuna ma vihkan ebapraktilisi asju, siis tekkis lõpuks mõte kuidas ära kasutada Susa käes vist lausa eelmine aasta ostetud kahte heiekera. Siit sai alguse minu esimene heidest vanutatud kotike/paunake. Heegeldasin kahekordsest heidest ja ühekordsete sammastega.

Enne 16×20 cm
Pärast pesumasinas käimist ja natuke veinutamist peamiselt pikkusesse 10,5×14 cmMainiks jälle, et pildidl olev sinakasroheline on tegelikult täiesti roheline ilma mingite varjunditeta. Tikand natuke rohkamas tuli, kuid eks ma õpin 9o9
Peale sai tikitud lõngadega, mis mulle kunagi ammu Rakveres üürikas elades korteri omanik andis. Seda kraami natuke ikka on 🙄 . Osad on poolide peal, osa kerra keritud. Koostise kohta ei oska midagi kosta kuna pole mingeid silte ega ole ma teinud neid va põtelamisteste. Kui õieti mäletan töötas ta kunagi kuskil kudumisvabrikus? ja sealt need lõngad vist pärit ongi.

Uus toorik on heegeldatud ja nüüd peaks tulema välja õigete mõõtudega prillitoos. Seda ma üritan saavutada kuna jõulud ju tulemas ja perekonnas päris palju prillikandjaid 🙄

Pühapäev taas ratastel koos tintsikuga swi6

sunny

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.