Sahistaja ettevõtmised

MINU VASTUSED VIIELE KÜSIMUSELE….

Mina sain mängu teatepulga Laurita´ilt, MariLiiS´lt, prk´lt ja Lauralii’lt.

Reeglid: Mängija vastab viiele küsimusele ja pärast seda saadab mängu edasi viiele-kuuele inimesele. Seejärel teavitab neid sellest nende blogide kommentaariumis. Lisaks annab pärast vastamist teada sellele, kes tema mängu tõmbas.

1.Mida sa tegid kümne aasta eest?
Kümme aastat tagasi vahetasin ma elus kolmandat korda kooli. Väike kuueklassiline külakool oli otsa saanud ja õpingute jätkamiseks tuli suunduda linnakooli. Oi ma olin siis pätt 🙂 esimesed tundidest popitamised ja nooruse uljaspäisusest äraproovitud sigaretid. Samas sellele ajale tagasi mõeldes, küll siis oli ikka aega kõigega tegeleda ka: arvutiring, kergejõustiku trenn, ujumistrenn, õpilasesindus, klassi ürituste organiseerimine jne jne jne. Umbes sel ajal hakkasid mu käsitöövusserdused ka ilmet võtma. Meie käsitöötunnid olid koos parelleel klassi plikadega ja mõni ikka suutis eriti hullusti asju kokku keerata, mõnele teisele sai tellimuse peale üht-teist ikka ära tehtud juba.

2. Viis asja “Vaja teha” nimekirjast?
= Mehele õmblustöid teha (nt ta püksitaskud ära parandada 😛 )
= Kodu tuleks ära koristada (s.h kelder 😛 )
= Läpakas tuleks taastada (palju õnne mulle, kes ma nädal tagasi kursaõe üle ilkusin, kui temal kõvaketas vastu taevast lendas, mõne tunni pärast oli mul omal sama seis)
= Ülikooli vastuvõtueksamiteks tuleks hakata valmistuma
= “Poolikute projektide” kastist tuleks asju ära lõpetada

3. Lemmiknäksid?
Vahvlid! Need, mida vana hea “Estaga” küpsetada saab

4. Mida sa teeksid, kui oleksid miljonär?
Siis mul oleks oma maja, linna ääres, metsa taga. Ja mul oleks Alaska Malamuut või Siberi Husky. Ma leiaks sellise töö, mida ma saaksin teha kas vaba graafiku alusel või lausa kodus ja ma saaks oma plikaga rohkem koos olla. Me käiks plikaga mõlemad rahvatantsutrennis ja laulmas (tegelikult saab seda teha siis ka kui me pole miljuneerid). Reisimas käiksime me ka rohkem, näiteks Inglismaale tahaks esimeses järjekorras jõuda.

5. Kohad, kus oled elanud?
Sargvere küla (Paide vald, Järvamaa); Kuremaa alevik (Jõgeva vald, Jõgevamaa); Rõuma küla (Risti vald, Läänemaa); Nõo alevik (Nõo vald, Tartumaa); Tartu linn (ka praegune elukoht)

Otsisin välja veel 3 inimest, kes pole jõudnud küsimustele vastata. Need on: alexis; kaidikarmen; Susserdaja

🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.