S6ps on käsitööhull…

[FONT=Impact]OMA KIRJAGA KINDAD[/FONT]

Kui selline teema välja käidi, mõtlesin, et oh see oleks jumalast lahe ju. 🙂 …lahe jah, aga kui kuupäev tiksub…pea on tühi ja nii mõnigi päris oluline asi pooleli, mida edasi lükata ei saa…. jah 🙂
Mulle meeldib, et nüüd antakse rahulikult ka aeglastel startida, et registreerima ei pea kohe nädala jooksul ja on nagu aega seedida.
Kui kiiremad toimetused tehtud, oli juba oktoobri lõpp käes. Mõtlesin et kas nüüd või ei kunagi… teadsin nii palju, et kui ma miski mustri teen, siis sõrmkinnastele ja kindlasti tuleb muster kahe värviga.
Eks ma kriitseldasin mõned mustrihakatised kah ruudulisele paberile (nt süda ja kuusk :S) … pea oli tühi ja ideid ei kuskil.
Siis tuli tööl väike komandeering Stockholmi, ja laevas ju vaikus (ei lapsi, meest ega söögitegemist :D), ning seal see muster idanema hakkas.
Kajutis istudes ruuduline paber käes mõtlesin talve peale. Et teema ju võiks ikka miskit talvist olla. Siis tuli selline huvitav küsimus hoopis – kuidas on talv näiteks rootsi keele. Ja siis tuli neid küsimusi palju: talv itaalia keele, lumi itaalia keeles (kas neil üldse eksisteerib selline sõna :)), kuidas lumi on erinevates keeltes jne jne.
Ning siis tuligi mõte need kõik kindasse kududa 🙂

From Käsitöö

Nii saigi siis talvised kindad LUMI & TALV

From Käsitöö

Siin siis mu joonistused ka näha. Aga tegelikult oli neid lehti kokku vist oma kümme, sest suht raske oli neid sõnu sättida, et sõrme pikkused kõik õiged tuleksid.
Ja algselt pidi pöial ka mustriga tulema, aga kui ühe peaaegu valmis kudusin, ei sobinud see mitte.

From Käsitöö

icj7

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.