Roheline

Vaatasin just märkmikust, et olen eelmisel aastal 87 valmis asja teinud (alates sellest ajast mil isetegijat lugema hakkasin). Üksipulki neid lahti ei viitsi lahata ja keda see huvitakski. Sellel aastal ka esimesed asjad juba valminud, polnud lihtsalt pilti kohe võtta. Lootsin tegelikult uue omaniku seljas pildid saada, aga ta jäi ootamatult haigeks. Nüüd ootame pikkisilmi kuna terveks saab.

Tegin siis kiiruga pildid ära. Tegemist siis tellimustööga, sall ja labakud. See on ausalt öeldes suurim sall mida ma elus teinud olen. Laius on 25 cm ja pikkus 206 cm + narmad. Lõngaks Bergere de France Toison ja lisatud juurde Kiddy mohääri, et oleks maksimaalselt pehme ja õhuline. Vardad nr.7 Selle salli jaoks läks 4 tokki.

Juurde taheti labakuid, need ka mu esimesed. Pole lihtsalt varem viitsinud kindaid ise teha, ikka olen poes väga ilusaid näinud. Nüüd siis võibolla teen endale ka, kuna sain maitse suhu kuidas asi käib. Lilli küll peale ei tellitud, aga proovisin kuidas jäävad. Kinnitatud veel põhjalikult pole, et saaks soovi korral ära võtta. Eks näis mis tellija ütleb.

P.S Lp külaline, kes sa küsisid eelmises postituses oleva lk 9 mustrit,
Selle mütsi õpetust ma kahjuks ei jaga.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.