Roheline

Veel piimakartongist

Lisaks eelmisele karbile nüüd üks väiksem karp piimakartongist. Rändas minu maitseainete riiulile. Tegelikult panin sinna sisse need maitseained, mis pole purgis, vaid sellises õhukeses pakendis (need ei seisa ju ise püsti). Karbis hea kindel koht. See on kõige suuremast piimapakist, mis müügil on.

Ja veel. Tegin lapsele paar lauamängu. Juurde tegin kahest piimakartongist suure täringu. Tuleb vaid kaks põhja osa üksteise sisse panna ja valmis. Mängud on tehtud ise, põhimõte teistest mängudest laenatud, aga ise muudetud. Esimene on päkapikumäng, kus mängida saab neli inimest. Nuppudeks on mul kogutud erinevat värvi pudelikorgid, aga neid unustasin pildile panna. Eesmärk siis igal värvil nupud oma koju saada. Tee peal on aga igasugused takistused. Proovisime järgi, väga tore mäng.

Teine on tähetundmise mäng. Mängija peab ära arvama mis tähe peale satub, kui ei tea, ei saa edasi liikuda. Seda mängu saab ka hästi muuta vanuseti- nt vanemad lapsed peavad ütlema selle tähega algava sõna, täiskasvanud aga selle tähega lõppeva sõna. Võidab ikka see kes jõuab enne lõppu. Minu nelja aastane tahab väga seda mängu mängida. Ta on neid ise ka mitu tükki juba valmis joonistanud:)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.