Ritney blogi päevik

Värvispektri august – kohv koorega

Olen vaadanud paljudest blogidest wc paberi hoidjaid. Siiamaani olen tõdema pidanud, et ilusad küll aga mulle need kuhugi ei sobi – elame perega hetkel minu vanaema linna majas. Nüüd kus me maale omale elamist ehitame, on seal vana õuekäimla (tuleb küll uus asemele ehitada – nu ja majja tuleb ikka korralik wc-vannituba ka aga see selleks), kuhu selline iluvidin ideaalselt sobib.

beez heegeldus orantside lilleõitega.

Oma musta nimekirja olen õigeaegselt suutnud vähendada väga palju. Tähtajaks määrasin augustikuu lõpu ja nüüd kus on september, võin tõdeda, et ainult üks asi on siiani tegemata.

NIMEKIRI ISE OLI:

1. poest ostetud tekile heegeldada äärepits ja ablikatsioonid peale – põder sai heegeldatud juba aasta alguses. Tekk valmis ja äragi kingitud, pildid postituses – 17 august .
2. triibulisele kotile õmmelda lukk – kott ise valmis jaanuaris, pojaga haiglas olles. Koti mõõdud u 17cm x 20cm Saan määratleda valmis oleku, kuigi lukk õmmeldud käsitsi – nu proovisin masinal 3 korda ja vandusin alla.

3. mustal hõlmikpluusil peita lõngaotsad – valmis eelmisel aastal heegeldame hõlmiku projektis, nüüd leidsin kapist seismast. Peidetud
4. punase kirju kott ümber teha – paraku ei tea veel mis sellest tulema peaks (valikus on pajalapid, pojale müts või hoopis midagi muud) Vot see ongi see must lammas veel, küll ma midagi ehk ikka välja mõtlen.
5. värvispektri projekt tuleb ka välja mõelda ja valmis saada. WC paberirullide hoidja, pilt sellest postituse alguses.

Usun, et võin ennast kiita küll. Tundub, et mulle sobivadki tähtajalised projektid, siin angu on tahtmist teha, muidu laseks koguaeg luuslanki.

ILUSAT SEPTEMBRI ALGUST KÕIKIDELE KOOLILASTELE JA NENDE VANEMATELE.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.