Rentsuli vusserdamised

Esimest korda võtsin osa vahetus projektist, ning selleks oli TKV “Laps Rõõmsaks”.Peas tiirles küll palju ideesi, aga kui loositulemused teada sain siis oli pea totaalselt tühi 😳 Tegelikult ma salamisi lootsin et saan loosiga paki teha mõnele tüdrukule aga tuli hoopiski poisile teha(Sokikese pesamunale). Tükk aega mõlgutasin mõtteid mida teha, vaatasin eelmise aastate albumeid. Lõpuks leidsin Flamingo blogist parajalt priske muumitrolli. Palusin tema käest lõikeid. Mõni päev ootamist ja õmblemine võis alata. Valmis sai selline priske helesinine fliisist muumitroll:

Selle pakkimisega ja pildistamisega olid ka väga omamoodi lood.Olin kõik asjad juba pakki ära pannud ja siis tuli meelde et pilt ka vaja teha kakkusin paki lahti tegin pildid ära. Nüüd paar päeva tagasi avastasin et olin fotokaga pilti nii teinud et mälukaarti polnud sees, no pildid kõik ilusti fotokas olemas aga pole juhet millega arvutisse laadida. Muumitroll on ainuke asi mis enne pildistatud ja siis ikka mälukaardiga.
Pakki tegin veel õmmeldud kotikese kuhu sisse läksid värviraamat ja pliiatsid. Kaardi meisterdasin joonistusploki kaanest, kuna Ilmarile meeldisid koerad ja plokikaanel olid ilusad kutsad:) Korralikku pilti asjadest peab vaatama
Eks kui mul õnnestub saada oma fotokale juhe siis panen siia ka muudest asjadest pildid.

Kaunist Päeva jätku!

mjyt

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.