Reinika alles õpib:)

Tänaseks võib kingituste valmistamise lõppenuks lugeda. Enamus asjadest, mida teha tahtsin on ka valmis ja esimene osa täna õhtuseks peoks pakitud ja ära saadetud. Loodan, et pakisaajatel on hea meel. Aga siin siis pildid. Kõigepealt küpsetasime eile meeste pakkidesse vallatuid piparkooke õllekõrvale. Ei tulnud küll päris sellised välja nagu ajalehes mingis olid, aga arusaadavad ikkagi.

Naistele läks pakkidesse küünlad ja

Idee sain

Ja pakkisin nad kõik Kingikoti valmistamise õpetuse järgi.

Ja tänasele peole saadetud kingitused siis nüüd valmiskujul.

See koti votlimine oli esialgu üsna keeruline, mitu mitu paberit viskasin kõigepealt minema, sest tapeet ei tahtnud korralikult liimiga nakkuda ja kõik läks vussi ja pussi. Umbes viienda kinkekotiga sain ma enamvähem,vähemalt ma hetkel arvan nii, aru, et mis moodi neid teha. Olen taas iseenda üle uhke. Esimesed jõulud, mis pole ühtegi kingitust ostnud! Ainult materjale. Minu jaoks oli detsembri kuu üks suur katsetuste ja kannatuste rida, samas päris suur väljakutse 🙂 Samas olen toodanguga rahul. ma pole küll nii kindel, et kõik on nii kvaliteetselt ja korralikult tehtud, nagu vaja, aga nagu mu blogi pealkirigi, siis ma ju alles õpin. Samas pole ma ka kindel, kas ma eriliselt raha kokku hoidsin, sest pidin ju kõik ostma päris algusest. Vardad, heegelnõelad, liimipystol jne jne..Samas konkreetselt kingituste peale kulutanud olen ma ehk ikka vähem kui eelmistel aastatel. Sest vardad ja vahendid ju jäävad. Kingikotid ju vanast tapeedist, purgid ämma keldrist. Ma proovisin ka kokkulüüa, et palju mul siis konkreetselt ainult kinkidele kulus ja summa tuli ca 400 EEKi, millest 150EEKi on taldrik,tass,vildikad, kommikarp. 50EEKi 5pudelit õlut. ca 100 EEK küünlad/salvrätid ja 100 EEKi eest ostsin söödavate kinkide jaoks jahu,suhkurt,pähkleid jne.No nendele purkide sisse läks kindlasti rohkem raha, aga ei oska kokku arvutada, kuna osasid oli ju kodus juba olemas, mis oleks nii või teisiti kulunud… Aga kokku saavad kingitused 15 inimest. Pole paha! Aga okih. Kauneid pühi teile kõigile, meeldejäävat aastavahetust ja meeldejäävaid kingisaamisi.
Edasiseks mul hetkel ideed puuduvad, mida pärast aastavahetust tegema hakata. Tahaksin minna viltimist õppima ja muid tehnikaid ka kusagilt juurde hankida, aga eks hakkan tihedamini foorumis käima ja harjukate tegemistel silma peal hoidmas. Kui kellegil on mõni idee, kuhu järgmisel aastal kindlasti minna võiks, võib julgelt mulle teada and.a Nagu ma olen korduvalt maininud, siis ma ju alles õpin ja tegelikult ei oska ma veel midagi. Ideid on pea täis, aga teostuse oskustest jääb vajaka. Edukat aasta lõppu veelkord!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.