Rändlinnu pesa

Eris.

Peale suurt õhinat ja hasarti, sellele järgnevat harutamist, siis omakorda pisut kainemat lähenemist saan lõpuks esitleda enda Erist.

Mudel: Eris Cardigan, autor Girlfromauntie.com
Lõng: Peruvian Highland Wool, Elann.com Collection
Vardad: 2 paari nr. 3,25 ringvardaid ja nr. 3 sukavardad


Noo löö või lõika, midagi pidi ikka nahka minema, kaelus ei ole peale aurutamist nii ilusti vormis kui tahaksin, natuke suurevõitu ja lotendav teine. Aga kuna kaelus on nimelt see esimene asi, mis Erise puhul valmis kootakse, siis ei leidnud mina enam endas harutamisesoolikat üles. Jääb ta mulle selline “valulaps”. Kui keegi teab nippi, kuidas villasel kampsunil ainult teatud osa vähemaks saada, siis andke mulle ka teada. Alumise hõlmamotiiviga võin rahule jääda, mahtus ilusti nurga sisse ära.


Panen ühe pildi üles ka varruka kahel ringvardal kudumisest. Kasutasin eri värvi vardaid, ehk teeb see pildi selgemaks. Ringvarrastel nr 1 on pooled varruka silmused, neid koon ainult nende ringvarrastega, ringvarrastel nr 2, teine pool silmuseid ja need silmused koon ainult ringvarrastega nr 2. Kudumine iseenesest ikka ringselt.
Kahe ringvarda meetodil saab kududa ka sokke, kindaid.

Tagaaias teevad kangesti rõõmu krüsanteemid. Nendega on selline tore lugu, et kevadel tuli mu härrake ühelt poereisilt tagasi plokk taimeistikuid näpus. Mu jahmunud pilgule vastati, et ta ei olevat suutnud neid armsaid lilli ostmata jätta, nagu väikesed päikesed!?!?!
Armsakesed olid nad küll. Sellised krüsanteemid siis, et kevadel õitsevad, kui on õitsenud, tuleb taimed tagasi näpistada, suve läbi kasvavad ning sügiseks on pisikesest taimekesest potitäis õisi saanud. Lilled pühendan erilise tervitusega Trickyle.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.