Raale

😕
Hehee… et mis on? Vot sellise näo saab minu roosa maikuu.
Olen isetegijas pärliasjandusest eemale hoidnud. Ja nagu ma siin viimase kuu jooksul aru olen saanud – õige tegu oli. 🙂 Ma nimelt ei oma vist kannatust, mis on vajalik pärlite traadile ajamiseks ja nende sobitamiseks sättimiseks. Näpud on hetkel päris valusad ning põrandale tuleks mingi hoiatussilt püsti panna (a la “märg põrand” – meie puhul siis “pärline põrand”).
Nii et krooniline viimase minuti inimesena nagu ma olen (üks põhjustest, miks ma ei julge ka TKV projektides osaleda), sai täna siis viimased pärlid ka ritta seatud ja siin ta siis on – minu äpu:

Igatahes on nüüd mul üks päris ise tehtud käevõruke (jääb suure tõenäosusega ka pikaks ajaks viimaseks isetehtud päriasjaks), sarnase kaelakee omanik olen ma ka – tänu Vikikesele (tegelikult on sõna sarnane siin Vikikese loomingule pisut solvav – tema kaelakee näeb igati kenam välja). Nii et nüüd siis linna peale laiama (no tegelikult mitte praegu ja võibolla mitte ka homme, aga ehk kunagi…).

Kui kedagi huvitab, et kuhu mu aeg siis kõik jääb, siis see kaob lihtsalt ära. Naudin aga soojust, pikki päevi värskes õhus ja selliseid hetki:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.