Pööraselt Rahulik Kamber

Mina ka!

Mõne päeva eest sain sõnumi Märtsijäneselt, et üks “ringmäng” lõpuks ka minuni jõudnud.
Reeglid: Mängija vastab viiele küsimusele ja pärast seda saadab mängu edasi viiele-kuuele inimesele. Seejärel teavitab neid sellest neid. Lisaks annab pärast vastamist teada sellele, kes tema mängu tõmbas.

1. Mida sa tegid kümne aasta eest?
Siis olid emotsiooniderohked ajad. Kevadel oli mul isa surnud. Maailma parim isa …
Ise olin ma armunud. Umbes aasta aega olime mehega koos elanud ja sügisel pidasime pulmi. Selliseid üsna-üsna pisikesi pulmi.
Tol suvel 10 aasta eest käisime koos mehega hästi palju rattaga sõitmas, Tartu kandis ja Lahemaal. Mäletan, kui hirmus võsa kasvas Raadi mõisapargis. Praegu on Raadil kõik nii kena, tänavu käisime seal jaanitulel.
10 aasta eest sain valmis ka oma elu esimese kaltsuvaiba. Rohkem pole kahjuks õnnestunud telgede taha pääseda. See ainumaski vaip on kusagile kadunud, nii et pildil on vaiba asemel üks koolipõlves tikitud linik (20 aastat tagasi).


2. Viis asja “Vaja teha” nimekirjast?
Tütrele peaks suviseid lõbustusi mõtlema. (Kes teab põnevaid kohti Tartu kandis? Lisaks Pokumaale, Elistvere loomapargile ja Alatskivi lossile.) Muidu tirts jookseb ainult omapäi õues ringi ja õpib nooremate laste käest kõikvõimalikke rumalusi 😉 (Miskipärast ahvib ta isegi nende kõnepruuki, just tuli ütlema, et „väljas sajas ära“ :S)
Doktoritööd peaks edasi kirjutama. See on tegelikult igati põnev tegevus, paraku aega ei jätku.
Raamaturiiuli kavand tuleks valmis joonistada, muidu raamatud igal pool laiali, midagi ei leia üles.
Aias on vaja rohida ja veel palju-palju uusi põõsakesi istutada. Kevadel hirmsasti kartsin istutamise tööd, sest ma polnud seda mitte kunagi varem teinud. Aga tundub, et pole seal keerulist midagi, päris ära pole igatahes veel ükski taimeke närtsinud, kibuvitsad õitsesid imeilusti, enelad veidi tagasihoidlikumalt, toompihlakas kasvatab marju külge.

Noh ja süüa peab tegema. Iga päev. Vat see on tüütu, sest tütar absoluutselt ei hinda mu kokakunsti. Poja õnneks on rahul.
3. Lemmiksnäkid?
Tume šokolaad piparmünditäidisega.
4. Mida sa teeksid, kui oleksid miljonär?
Tõenäoliselt ei midagi oluliselt erinevat praegusest.
5. Kohad, kus oled elanud?
Lapsena Tallinnas Õismäel ja suviti mõned nädalad Tartus vanaema juures ja mõned nädalad Muhumaal.
Ülikooli tulin Tartusse ja siia olen ka pidama jäänud. Paari aasta pärast võin juba öelda, et olen poole oma elust Tartus elanud. Suviti ihkan siiski mere äärde, Muhus oli võrratu. (Oma aia istutan ka kadakaid täis :P)

Teatepulk edasi (sry, kui olete juba vastanud!)
Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.