Põnniemme katsetused

MINU BLOGI ESIMENE SÜNNIPÄEV ! JA SÜNNIPÄEVALOOS !

Oi alles see oli kui käisin ja imetlesin teiste kauneid tegemisi ja unistasin salamisi teie hulka kuulumisest. Ja ongi aasta möödas…uskumatu kui kiirelt möödub aeg. Selle aja sisse on mahtunud palju.Avastasin enese jaoks lapitöö ja muidugi oma suurima kire, köitmise. Sellele saan tänulik olla le_.li le ja vikile, kes selle meeliköitva tegevusega mind nakatasid.
Põnevad TK ja TKV projektid on nii mõnelgi korral südame põksuma pannud ja viinud une. Kokkusaamised ja erinevad koolitused on olnud harivad ja toonud kaasa uusi hobisi ja hasart midagi jälle uut omandada on muutunud omaette “extreemspordiks ” Olen leidnud isetegijate seast endale toredaid sõpru ja tuttavaid kes on mind ikka hea sõnaga takka utsitanud ja kiitnud. Eks igaüks januneb veidigi tunnustuse järele ning see ju inspireerib edasi püüdlema ning uusi asju katsetama.
Ning selle toreda päeva puhul soovin teha ühele toredale isetegijale kauni ning ainulaadse fotoalbumi, mille võitja saab ise välja mõelda ehk ise enda maitse järgi kokku seada mille mina siis teostan. Soovijatel jätta oma kommentaar ning loos läheb lukku teisipäeva õhtul kell kaheksa. Fotoalbum valmib mai kuu jooksul.
kln7 kln7 kln7 kln7

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.