Pisike Pärlisahtel

Tere minupoolt! Täna leidsin õuest esimesed lumikellukesed!Nii armas on ikka kõige esimene arglik õiteilu…Soovisin osaleda “Kodud kevadeks kauniks”projektis ning minu poolt üks lihtne lillekese tegemine,mis oleks väikeste lastega peres mõnus üheskoos nokitsemine.Mina pidin üksi nokitsema:) Kasutasin lillematerjaliks kunagi ostetud tugevamaid,veidi”nuustikulaadsed”majapidamislappe (uued,muidugi smile_sik )mis olin kõrvale pannud mõttega neist midagi meisterdada.Huvitav,kas praegu on neid müügil,vaadake poes majapidamisriiulitel selle pilguga ringi,ehk leidub midagi sobivat.Peaks olema kangem materjal,mis kuju hoiab.Varreks Tiimarist ostetud lillevarretraati,(roheline kaetud traat )ja mõned lihtsad suuremad pärlid lillesüdamikuks.Sisalit veidi ka südameks.
Lille varre traadil on 3 pärlit pandud südamikuks ja 1 osa U-kujulisel traadil pikemaks jäetud.Kõigepealt pärlite juurest tihedalt vint peale keerata ja siis mõlemad traadiotsad lillest ja sisalipundist läbi,olles eelnevalt naaskliga augu sisse torganud.Augu peaks tegema veidi külje peale,mitte täpselt keskele,kuna pärast läbitorkamist tuleb pärlikolmnurk keerata ühele küljele vastu sisalit maha.Nüüd jääb vaid vars keerutada,pikem traadijupp keerutada ümber lühema.
Kuskil varre keskpaigas lisada samast materjalist lõigatud leheke lisada ja edasi kerida,lehe otsa samal ajal kinni keerutades.
Ja valmis!
lilledega kätt harjutatud, asusin oma kevadise poti kallale…Täitsin roosa lillepoti kuiva oasisega ja lisasin äärtesse veidi hõbedase aerosoolvärviga kaetud lepakäbikestega kuivanud oksad…
Edasi lisasin kunstlille lehekesi koos kollaste sulgedega ning tegin samamoodi 2 lille ,ainult südamikuks lisasin pärlite alla veidi kollaseid suletükikesi.Jänkuke sees on küünal.Pott leidis omale koha köögiaknal,kus ta ülesanne on rõõmsa kevadise rohu värvi köögiseinte taustal meil meeleolu kevadisel lainel hoida! Panin pildi ka projekti pildialbumisse.
Tahaks lõpetuseks lisada siia ühe pildi hoopis teisest teemast.Kuigi pildil olev tegelane võib ja ka kindlasti kaunistab paljusid teie kodusid kevadiselt(oodake kui õues poriseks läheb,jäljed ma mõtlen:) ) pole minul kui suurel kassiarmastajal,kahjuks kassi.(Ei saa praegu võtta ka elanikuks.)Lugedes kassiteemalisi postitusi eeskätt pr. Marmelaadi toredast kassist ja vaadanud toredaid omavalmistatud käsitöö kasse,tekkis mul see mõtteidu -milline kass oleksin mina ise?Vastuse leiab pildilt:parajalt ümmargune,sest peab lugu koorega kohvist ja ei ütle ära sokolaaditükikesest sinna juurde,armastab kasse,loodust,ilma käekotita naljalt kodust ei lahku,kunagi ei saa enne magama ,kui uus kuupäev kukkunud ,jne. ,aitab nüüd küll tüütamisest,mjäu teile kõigile!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.