pikaplika

Täna reastan blogisse oma veebruari tegemised. Mul on selline kahtlane tunne, et märtsis ma polegi veel jõudnud näputööd teha, välja arvatud pisikeste aukude nõelumised pluusidel ja sukapükstel:)

Heegeldatud ponikene kõigepealt. Nii mõnus oli teha ja tulemus on samuti väga armas. Õpetuse autoriks on ja pean ütlema, et heegeldamine sujus ülihästi:) Tagumised jalad tegin küll 2 rida lühemad, sest lõng sai otsa. Lisaks ei ole ma veel tuvastanud, kus peidab ennast üks pisike lilleline riidetükike, millest saaksin kõrvade esikülele pisikese voodri õmmelda. Alguses kartsin ma näo tegemist ja arvasin, et poni saab endale vaid tuduva poni ripsmekaare. Esialgne foto Isetegijate koostegemisse oligi seetõttu poolenisti teki all pildistatud:) Hiljem sai poni lapse nõudmisel ikka silmad, suu ja nina ka.

Kaks patja olen samuti vahepeal koju meisterdanud. Valge padi sündis ühest teise ringi poest leitud riidetükist. Pruun padi on aga päris suur põrandapadi, mille sisuks on üks tekk. Sellega lahenes ka teki hoiustamisprobleem:)

Panen mälestuseks siia ka ühe kaardikese, mille laps meisterdas. Enne sõbrapäeva sai selliseid päris mitu tehtud, pilti taipasin aga ainult ühest teha.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.