Pets`i käsitöökoduke.


Panin ennast koostegemisse kirja , sest ajastus oli just sobilik. Mees tegi allkorrusel remonti ja ühest vanast katlaruumist oli plaan mulle käsitöötuba teha smile_flirty Talvel hõivasin osa noorema poja toast ja mänguasjade riiulist , et saaksin oma käsitöötarvikud , kangad, lõngad jne magamistoast pappkastidest välja kolida 🙂 Kujutate isegi ette kui ebamugav on just seda vajalikku kuskilt kastist otsida – reegel , et kindlasti on vajalik kõige alumises kastis pidas ka siinkohal alati paika.
Poja toas polnud vigagi – õmblusmasinad olid koguaeg käepärast , kangad kenasti silme all ja teiste tarvikute asukoht ka teada.
Õige see aga ei olnud – laps pidi söögilaua ääres joonistama , sest tema laual olid õmblusmasinad. Lapse kunstitarbed olid kastis kõrgel riiull , sest sahtlites olid emme asjad , põrandal autodega mängides olid riided tihti niidijuppe ja tolmu täis , sest ema tegeles õmblemisega.
Kolm nädalat tagasi sai mees toa nii valmis , et jäid vaid riiulid ja tööpind paigaldada. Aga… tellitud materjali saime kätte alles üleeile 😕 Eile pani abikaasa kõik paika , aga sisse kolida veel ei saa – täna immutab mees mingi vahendiga pinnad üle ja paigaldab põrandaliistud. Homme saan pidulikult võtmed. Laps juba ütles , et temale paeb ka ühe riiuli mänguasjade jaoks andma , sest emme kasutas tema riiuleid 😀 Nutikas poiss.
Pildistasin poisi toas oma töönurka siis , kui see oli pisut segamini – suurt segadust ei saanud lubada , sest lapse tuba ju ikkagi.
10 erinevust siiski leiab.

Täna tegin pilti kui nurk on korras.

Näitan ka oma uue töötoa ühte nurgakest ennem ja nüüd. Kui sisse kolin , eks siis näitan rohkem 🙂
Natukene tööd on juba tehtud:

Valmis:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.