Pandamõmmi pesa

Eesti. Hiinas tehtud.

Pistan siia vahele oma hoopis teistsuguse isetegemise. Meie pere ühise isetegemise.

Esmalt seletus:
Eesti. Tehtud Hiinas.
Juba oleme märganud, et on kahte sorti inimesi: need kes saavad pildi sisust kohe aru ja need, kes vaatavad hämmeldunult mulle otsa ja ütlevad: “See ei ole ju Hiina!”
Aga kui nüüd süveneda, siis “Made in China” on sümboolne. See on see väljend mida leiame tootjamaana oma esemetelt kõige tihemini.
Mõelgem korraks, mitme eseme taha teie kodus on kirjutatud “Made in Estonia”? Kõige suurematest kõige pisemate asjadeni. Või lihtsalt: mis asjad on tehtud Eestis ja mis mitte.
Isegi piimatooted tulevad tihti välismaalt, toores kraam Portugalist, Hispaaniast või jumal teab kust veel, (kuigi meele teeb rõõmsaks, et osaliselt osatakse väärtustada ka kodumaist toitu (Y)), riided Poolast, Hiinast, seadused Brüsselist. No ja seda viimast juba jaburuseni, tuletagem meelde kevadist uudist seemnete või ahjukütmise kohta. 😀
Käsitöölisena tunnetan “Made in China”-t enda suurima “konkurendina”

Seega: on küll Eesti, aga enamasti juba tehtud kuskil mujal, kui Eestis.
Eesti. Made in China.

Välja kukkus selline:

Seekord on mais tihe, pilt ilus, ilma üle joonistamata on kõik rajad väga kenasti peal.
Nagu näete, siis tupikud on vaid tähtedes, ülejäänud rajad on omavahel kõik seotud.
Need Teie asukohta selgitavad sildid maisi sees, mida paar päeva tagasi Facebookis mainisin, on 27 linna. Milliste asukohta Te lihtsalt kaardile vaadates teate?
Ka Mäo viadukt on aerofotol ilusti näha jäänud

Mängu sisuks on endiselt 6 kontrollpunkti leidmine. Sel aastal võtab see umbes 2 tundi jalutamist, kuna radasid on tunduvalt rohkem.

Täpsemalt
https://www.facebook.com/sarapikutalu
toretalu.eu
___________________________________________________________

Jätkan jõudumööda lelude punumist (hiinlaste kiuste :P) ja minu allesolevad lelud on kõik meie talus näitus-müügina nähtavad-saadavad ka 😉

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.